10. kolo - Sokol Čistá - Staré Město

Sokol Čistá - Staré Město 2:0 (1:0)

Sokol Čistá: Tomášek D. - Severa M., Dvořák R., Štork V., Sedliský J., Košín P., Čapek L., Pohanka M. (Frank V.) Doležal R., Kmošek R., Severa L.
Fakta: Branky - Severa L., Čapek L. Rozhodčí: Nepraš (Vendolí), Kmošek J. (Čistá). ŽK: 4:2. Diváci: 30.

Utkání začalo trestným kopem hostí za ruku našeho hráče, který skončil vedle Davidovi branky. Z naší strany zahrozil Láďa střelou levačkou kterou brankař hostí nadvakrát zlikvidoval.  V 13. minutě se vyznamenal David, který zlikvidoval včasným vyběhnutím sólový nájezd hostujícího útočníka. V 18. minutě kope trestný kop Martin vedle branky a střela Romana Doležala končí rohem. Po rohu se dostane k míči Radek ale trefí z dobré pozice jen Romana. Po autu Ládi se ocitne ve vyložené šanci Lukáš, ale jeho střela končí nad brankou hostí. Pote se ke slovu dostanou opět hosté a jejich dvě dobré střely končí vedle respektive nad. Ve 37. minutě se snaží prokličkovat před brankaře hostí Roman, ale poslední klička mu nevyjde a tak se skóre mění o chvíli později když Roman Kmošek uvolní Láďu a ten nás dostává do vedení - 1:0.  V závěru se do šance dostanou hosté, ale David si se střelou poradí.
Druhý poločas začínáme akcí Kmoška, která končí rohem, který zahrává Michal na Láďu, ale jeho pokus brankař chytá. David opět včas vyběhne a chytí míč před dobíhajícím útočníkem a po trestném kopu vytáhne střelu na roh. Po rychlém protiútoku se dostaneme do šance Lukášem, ale ten trefí jen obránce na brankové čáře. V 64. minutě se po naší velké chybě hosté dostanou do vyložené šance, kterou ale David chytá. Po rychle rozehraném autu se do šance dostane Lukáš, ale míří vedle. V 80. minutě se po Martinem rychle rozehraném trestném kopu dostane Lukáš za záda obránců a podél gólmana zvyšuje na konečných - 2:0.

Ostatní výsledky: Chornice - Hradec  2:1 (1:0), Linhartice - Radiměř  4:1, Pomezí - Třebařov  3:2 (0:2).