3. kolo - TJ Sokol Čistá - Metra Linhartice

TJ Sokol Čistá - Metra Linhartice 6:4 (2:3)

TJ Sokol Čistá: Tomášek D. - Dvořák, Severa M., Sedliský, Štork, Košín (65. Kroupa), Doležal, Severa L., Čapek L., Šmíd (50. Pohanka), Kučera (80. Frank).
Metra Linhartice: Smolík M. - Rek, Smolík S., Havlík, Bednář, Dobeš, Mlčoch, Horák, Beyer, Melnár, Laštůvka, (Andrlík, Charvát, Moravec, Langer).
Fakta: Branky - Severa L. 2, Čapek L. 2, Dvořák, Kroupa – Melnar 2, Bednář, vlastní.

Utkání začali lépe hosté a hlavně Mlčoch nám dělal problémy, naštěstí nemířil přesně. Kučerův centr do šestnácky tečuje Šmíd vedle. V 19. minutě po trestném kopu se hosté zásluhou Melnára dostávájí do vedení, když David nevyrazí jeho střelu z 25 metrů. Rozhodčí Ropek neodpíská faul ve vápně na Kučeru a z protiútoku dostaváme branku - 0:2. Po obržené brance se naše hra zlepší, Kučera trefí břevno, Košín střílí vedle, ale v 26. minutě po trestném kopu Severy snižujeme Čapkem na - 1:2. Ve 32. minutě L. Severa trefí ze 30metrů břevno a po autu srovnává Dvořák na 2:2. Trestný kop Bednáře chytá David, ale v 38. minutě po naší chybě se hosté zásluhou Melnára dostávají opět do vedení - 2:3.
Na začátku druhého poločasu mají hosté dvě šance, ale jak Andrlík tak Charvát přestřelují naší branku. V 51. minutě po autu Severy se do šance dostane Lukáš Čapek a jeho krásné zakončení lobem končí v brance - 3:3. Chvíli na to se prosadí Severa, ale jeho střela z ůhlu končí na tyči a tak následuje protiůtok a po rohu si dáváme vlastní branku - 3:4. V 75. minutě kopeme trestný kop a Láďova nepovedená střela končí k ůdivu všech v brance - 4:4. V 78. minutě využijeme chybu v rozehrávce a Láďa nás střelou k tyči dostává do vedení - 5:4. V 84. minutě po trestném kopu se k vyraženému míči dostane Kroupa a pojistí naše vitězství - 6:4.

Ostatní výsledky:
Třebařov – Hradec nad S. 0:1 (0:0). Branka: Ištvánek. Staré Město – Cerekvice 3:3 (0:2). Branky: Chlup 3 – Kusý, Jelínek, Vostrčil. Chornice – Kunčina 1:1 (0:1).