TJ SOKOL ČISTÁ

5. kolo - Sokol Čistá - Sokol Chornice

Sokol Čistá  - Sokol Chornice 1:2 (1:1)

Sokol Čistá: Tomášek D. - Doležal, Košín, Dvořák, Sedliský(46. Frank), Čapek L., Štork, Severa L., Kučera, Šmíd (46. Pohanka), Kmošek R. (65. Kmošek T.)
Sokol Chornice: Heger - Vykydal,Makovský, Havlík, Majer, Vachutka, Zatloukal, Krajíček, Štefl, Lexa, Krč, (Koutný).
Fakta: Branky: Severa L. - Zatloukal, Krč. Rozhodčí: Báča (Rohozná), Čapek (Čistá). Diváci: 30. ŽK: 1:1.

V první šanci se ocitl Košín po nahrávce Šmída, ale z dobré pozice přestřelil. Po autu Ládi se do vyložené šance dostal Lukáš ale ani on nedokázal Hegera v brance hostí překonat. Po našem rohu se hosté dostali do rychlého brejku, ale včas se vrátil Roman Doležal.  V 17. minutě se po dlouhém pasu za obranu dostal do sóla Láďa a s přehledem zakončil podél brankaře - 1:0. Ve 24. minutě  po autu Ládi míč propadl k Lukášovi, který místo usměrnění míče do branky míč vykopl. Ve 30. minutě se prosadil po pravé straně  Láďa, ale neviděl zcela volné dva naše hráče před brankou a tak místo nahrávky volil střelu, kterou Heger vyrazil. Ve 40. minutě dostáváme z ničeho nic branku po naší chybě ve středu pole. V závěru poločasu se neprosadí Lukáš ani Láďa.
Ve druhém poločase se do brejku dostane Michal, ale Heger jeho sólo chytá a Láďova střela končí vedle. Trestný kop hostí končí na naší zdi. V 64. minutě střílí Láďa opět vedle a Michal ho napodobí.  V 72. minutě se opět po naší chybě ocitne sám před Davidem útočník hostí Krč a posílá hosty do vedení - 1:2. I přes velkou snahu a několik šancí se nám nepodaří vyrovnat a tak si hosté odvážejí tři body.


Ostatní výsledky:
5. kolo - Kunčina - Pomezí  1:2 (0:0),  Třebařov - Radiměř  0:1,  Hradec - Cerekvice  0:0 (0:0)
4. kolo - Cerekvice - Třebařov  1:2 (0:1),  Hradec - Kunčina  3:4 (1:1), Radiměř - Staré Město  2:1 (1:0), Linhartice - Sebranice  4:2 (1:2), Pomezí - Chornice  5:0 (4:0)

 

14.09.2010 12:00:59
tjsokolcista
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one