19. kolo: FK Přelouč - Litomyšl/Čistá

FK Přelouč - Litomyšl/Čistá 0:1 (0:1)

Fakta - Branka: Štegner. hřiště: Přelouč. Rozhodčí: Hendrych Ondřej, Preclík Martin, Rambousek Josef
Sestava: Renza - Peleška, Horák, Klejch, Kadidlo, Stráník, Girčák, Hubinka, Glänzner, Štegner (88. Štarman), Bačík.

František Jandáček, trenér Jiskry Litomyšl:
Na zápas jsme odjeli z různých důvodů ve 12 hráčích. Navíc po dvou předchozích zkušenostech z minula, kdy jsme tam vždy blbě po našich kiksech prohráli. Tentokrát ale musím před týmem smeknout, zápas hráči odjeli ve vysokém tempu a téměř bez chyb. V 5 min. utekl po pravé straně Stráník, odcentroval a Štegner zakončil 0:1. Domácí z toho byli jako opařeni a tak první poločas nám zahrozili pouze dvakrát, ze standartek. My jsme hráli otevřený fotbal a poctivě jsme soupeře zaměstnávali rychlými kontry do jejich obrany. V druhém poločase jsme třikrát vyrobili před naším vápnem netaktické fauly, kdy jejich levák, to na našeho Renzu zkoušel, ale nevyzrál na něj. My jsme měli taky nějaké šance, ale vlivem nepřesnosti jsme to nedotáhli do konce. Musím ocenit výkon trojice rozhodčích, kteří zápas řídili.