TJ SOKOL ČISTÁ

21. kolo: FK Agria Choceň - Litomyšl/Čistá

FK Agria Choceň - Litomyšl/Čistá 1:1 pk 2:3 (1:0)

Fakta - Branky: 17' Vancl - 65' Štegner. hřiště: Choceň. Rozhodčí: Zerzán Miloš, Vojta Jan, Poláček Libor
Sestava: Šauer - Pohorský , Vomočil , Horák , Škeřík, Jiskra L. (69. Šalda) Hanus (30. Renza), (65. Štarman) Hubinka, Stráník, Bačík , Štegner (75. Šmíd )

František Jandáček, trenér Jiskry Litomyšl:
Nejdříve bych rád poděkoval trenérovi starších žáků, Ivanu Čechovi, za to, že ačkoliv měli hráči co nám uvolnil na zápas, v nohách celý zápas za žáky, tak s námi ochotně jeli a odehráli všichni tři část zápasu. Nejsem zvyklý chválit jednotlivce, ale tentokrát udělám vyjímku, Ondrovi Bačíkovi ve 20 min. po souboji vypadlo rameno, on si ho sám nahodil a dohrál celý zápas, klobouk dolů! V samotném zápase se potvrdily slova trenéra Pospíchala, že fotbal nemá logiku. Domácí tým měl celý zápas převahu, šance ale ne a ne. V 17 min. jsme nedokázali odkopnout míč z našeho vápna a domácí hráč , zapomenutý na zadní tyči otevřel skóre zápasu 1:0 . V 30 min. odešel z hřiště náš mladík Hanus, třísla. My jsme měli taky pár náznaků šancí, ale většinou vlivem nepřesné přihrávky, jsme to do finále nedotáhli. V druhém poločase se obrázek hry moc nezměnil, domácí chtěli zápas rychle rozhodnout, vzadu to otevírali a Štegner toho 65 min. využil, převzal míč za středovým kruhem, dva hráči na něm nalepeni, následoval oblouček z 20 metrů a brankař vyndával nevěřícně míč ze své branky 1:1. Závěr zápasu jsme si pohlídali, no a v penaltách zazářil Jirka Šauer, dva nečekané body do Litomyšle. Musím poděkovat celému týmu za přístup k zápasu, kdy někteří hráči hráli na hranici sebeobětování. Naopak abych jenom nechválil, pro některé naše hráče už skončila sezóna, zranění a další se asi zapomněli podívat na datum kdy končí sezóna. Odjeli si na různé aktivity, na vodu, k příbuzným atd . V pátek jsem měl na posledním tréninku, z 19 hráčů 8, nemohli si ani zahrát na dvě elévovské branky. Této generaci chybí kolektivní zodpovědnost, ale bohužel to nejde natrénovat ani naučit.
Poslední zápas hrajeme ve středu 12.6. od 18,00 proti Letohradu.
19.06.2019 14:29:11
tjsokolcista
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one