TJ SOKOL ČISTÁ

Sokol Čistá – Sokol Bystré 4:1

Fakta - Branky: D. Nepraš 2, J. Kmošek, M. Nepraš – Kavan. Rozhodčí: Jakubec, Ile, Nepraš. Poločas: 1:0. Diváci: 100.
Sokol Čistá: Boštík – Kadidlo, Tomášek, M. Severa, J. Kmošek, Padělek, Rožek, Stříteský, Kostlán, Čapek, D. Nepraš (Zerzán, M. Nepraš, P. Kmošek).
Sokol Bystré: Hejl – Janoušek, Veselý, Vomočil, Štaud, Putnar, Mitáš, Karlík, Kavan, Andrlík, Šidlo (Jukl, Cupal, Misar).

Klíčové utkání Čistá – Bystré zvládli daleko lépe domácí. Přesvědčivou výhrou v poměru 4:1 si nejen zajistili setrvání v přeboru, ale soupeře tím také poslali o třídu níže. Třetí z ohrožených týmů ze Starého Města totiž doma udolal Horní Újezd a tím Bysterské bodově dotáhl. A protože s nimi má lepší vzájemnou bilanci (3:2 a 2:2), skončil třináctý a dostane ještě šanci vybojovat si příslušnost k okresnímu přeboru v baráži (středa – sobota) proti třetímu celku konečné tabulky III. třídy.
Ve vyrovnaném prvním poločase se ujala střela D. Nepraše z vápna a domácí vedli. Po přestávce pak ovládli hrací plochu a mířili k záchraně. Po dlouhém autu přidal hlavou druhý gól J. Kmošek a po hodině hry přeloboval Hejla znovu D. Nepraš – 3:0. Hosté se dostali ke slovu v závěru, kdy snížil Kavan, ale razítko na výsledek dal dorážkou do odkryté branky M. Nepraš.

Ostatní výsledky: Staré Město – Horní Újezd 3:2, Kamenná Horka – Rychnov 1:1, Moravská Třebová B – Janov 1:0, Opatov – Jevíčko 3:4, Dlouhá Loučka – Dolní Újezd B 3:2, Jaroměřice – Litomyšl B 1:3.

Konečné pořadí: 1. Moravská Třebová B (64 bodů, postup), 2. Litomyšl B (56), 3. Kamenná Horka (51), 4. Janov (45), 5. Jaroměřice (37), 6. Dolní Újezd B (36), 7. Opatov (33), 8. Dlouhá Loučka (33),  9. Jevíčko (31), 10. Horní Újezd (30), 11. Rychnov (29), 12. Čistá (24), 13. Staré Město (23, baráž), 14. Bystré (23, sestup).

Sokol Rychov na Moravě - Sokol Čistá 1:1

Sokol Čistá – Sokol Dolní Újezd B 2:2 (2:1)

Sokol Čistá: Boštík – Rožek, Kadidlo, Tomášek M., M. Severa, L. Severa, Padělek, Stříteský P., Štork (46. Čapek P.), D. Nepraš (78. Doležal), J. Kmošek.
Sokol Dolní Újezd B: Pravec – Čejka, Mráz, Klejch, Doležal, Kopecký, Žďára, Doseděl, Nováček, Nádvorník, Klusoň (Frank, Vaňous, Bartoníček).
Fakta - Branky: M. Severa, D. Nepraš – Klusoň, Kopecký. Rozhodčí: Šenkýř (M. Třebová), Štusák (Němčice), Kmošek P. (Čistá). ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

Začátek byl pro domácí šokem, protože po čtyřech minutách otevřel skóre osamocený Klusoň – 0:1. Dokázali se ale vzchopit a ještě v prvním poločase vývoj obrátili. Ve 35. minutě po rozehraném trestném kopu vymetl z přímého kopu šibenici M. Severa - 1:1. Brzy poté využil chybu stopera a brankaře pohotově D. Nepraš - 2:1.  Jenže nástup do druhé části opět vyšel Újezdu a po rohohém kopu, Kopecký hlavou vyrovnal na - 2:2. Snaha Čisté byla v dalším průběhu nervózní, zbrklá a neúčinná, neujaly se ani brejky hostů a soupeři si body podělili.

Ostatní výsledky: Staré Město – Rychnov 2:0, Dlouhá Loučka – Janov 2:4, Kamenná Horka – Jevíčko 2:0, Opatov – Litomyšl B 5:1, Jaroměřice – Moravská Třebová B 1:5, Horní Újezd – Bystré 2:1.

Pořadí: 1. Moravská Třebová B (58 bodů), 2. Litomyšl B (53), 3. Kamenná Horka (50), 4. Janov (42), 5. Jaroměřice (37), 6. Opatov (33), 7. Dolní Újezd B (33), 8. Jevíčko (28), 9. Rychnov (27),  10. Dlouhá Loučka (27), 11. Horní Újezd (27), 12. Bystré (22), 13. Čistá (20), 14. Staré Město (19).

Okresní sestava kola podle Svitavského deníku: Jedlička (Kamenná Horka), Kopecký (Dolní Újezd B), Huryta (Moravská Třebová B), Zeman (Opatov), Kolísek (Dlouhá Loučka), P. Faltys (Horní Újezd),  Štěpánek (Moravská Třebová B), Novotný (Janov), P. Němec (Staré Město), M. Wejda (Janov), J. Polák (Opatov).

 

TJ Jevíčko – Sokol Čistá 0:0

Jevíčko: Navrátil –Jedlinský, Klein, Kritzbach, Továrek, Seknička, Khýr, Berka, Hanák, Vafka, Kalášek (Němeček, Hofman, Müller).
Sokol Čistá: Boštík – Kadidlo, Tomášek, J. Kmošek, Padělek, Rožek, Štork, Kostlán, Doležal, Zerzán, Nepraš (Čapek, Vích, P. Kmošek).
Fakta – rozhodčí: Havránek (Svitavy), J. Brychta (Kunčina). Poločas: 0:0.

Ve vyrovnaném duelu předčily obrany útočné řady. V 19. minutě Jedlinský na brankové čáře vykopl vyloženou dorážku Nepraše a podobně si vedli zadáci hostů proti šanci Hanáka. Utkání skončilo po zásluze nerozhodným výsledkem.


Ostatní výsledky: Litomyšl B – Dlouhá Loučka 5:1, Janov – Kamenná Horka 1:0, Moravská Třebová B – Opatov 4:3, Rychnov na Moravě – Horní Újezd 0:2, Dolní Újezd B – Staré Město 2:1, Bystré – Jaroměřice 2:2.

Pořadí: 1. Moravská Třebová B (55 bodů), 2. Litomyšl B (53), 3. Kamenná Horka (47), 4. Janov (39), 5. Jaroměřice (37), 6. Dolní Újezd B (32), 7. Opatov (30), 8. Jevíčko (28), 9. Rychnov (27), 10. Dlouhá Loučka (27), 11. Horní Újezd (24), 12. Bystré (22), 13. Čistá (19), 14. Staré Město (16).

Okresní sestava kola podle Svitavského deníku: Popelka (Horní Újezd), Tomášek (Čistá), Kolek (Litomyšl B), Kritzbach (Jevíčko), Novotný (Janov), Vostřel (Opatov), Andrlík (Bystré), Kalus (Moravská Třebová B), Mandlík (Dolní Újezd B), Pavlák (Litomyšl B), Batelka (Jaroměřice).


KOMENTÁŘ SD: V okrese asi drama až do konce.

Tři kola zbývají do závěru mistrovských fotbalových soutěží Svitavska. V nich se musí rozhodnout o vítězích, postupujících i sestupujících.
Zatímco ve IV. třídě je o zaslouženém primátu jevíčského béčka rozhodnuto, tak rozuzlení dalších hlavních tajenek je zatím ještě hodněnejasné.
V okresním přeboru, jak se zdá, se o titulu rozhodne mezi béčky Moravské Třebové a Litomyšle. Ze hry už zřejmě je po dvou porážkách Kamenná Horka, osmibodové manko na lídra je moc. Přetahovaná rezerv je tím více zajímavá, že se střetnou ve vzájemném utkání v předposledním dějství na litomyšlském trávníku a to může být pravý vrchol okresní sezony. Ale pozor, oba rivalové nemají v závěru přeboru zrovna lehký los, protože kromě vzájemného utkání hraje Slovan v Jaroměřicích a doma s Janovem a Litomyšl v Opatově a v Jaroměřicích.  Z čehož plyne, že mohou přijít o důležité body prakticky v každém kole. Záchrana se vzdálila Starému Městu, kterému se po slibném startu do jara přestalo dařit a na dvanácté místo ztrácí už šest bodů. Výraznělépe se dýchá Hornímu Újezdu, zato ohroženo začíná být Bystré. V těchto patrech se ale může ještě všechno obrátit vzhůru nohama, neboť v závěrečných kolech se hraje hned několik vzájemných duelů(Horní Újezd – Bystré, Bystré – Staré Město, Staré Město –Horní Újezd, Čistá – Bystré).
Ve III. třídě se situace, která se pomalu vyjasňovala, zase pořádně zašmodrchala. Týmy jako Linhartice, Opatovec či Třebařov, které až doposud jarem procházely excelentně, začaly pod psychickou tíhou zodpovědnosti povážlivě chybovat a takový Mladějov, ale i další soupeři, se zčistajasna znovu vrátili do hry. A jelikož i tady se ještě hraje dost vzájemných soubojů, můžeme se dočkat nejednoho zvratu.

Sokol Čistá – Sokol Janov 2:0 (1:0)

Sokol Čistá: Boštík – Kadidlo, Tomášek M, Rožek, M. Severa, Padělek, Štork (75. Košín), L. Severa, Stříteský (60. Zerzán), J. Kmošek, D. Nepraš (85. Pohanka).
Sokol Janov: Beránek – Pirkl, L. Zvěřina, Šváb, Johan, V. Wejda, A. Zvěřina, M. Wejda, Novotný, Bureš, M. Hájek (60. Z. Hájek).
Fakta – branky: J. Kmošek 2. Rozhodčí: Havránek (Svitavy), Pohl, Klusoň P. ŽK 2:2. Diváci: 80.Poločas: 1:0.

Půlhodina se odehrála převážně mezi šestnáctkami, ale několik zajímavých situací se před oběma brankami narodilo. Domácí udeřili ve 37. minutě hlavičkou J. Kmoška a byl to stejný hráč, který krátce po změně stran pojistil Čisté náskok. Třetí gól nebyl domácím uznán a i vinou toho se závěr dohrál v nervózním duchu, ale stav se nezměnil.


Ostatní výsledky: Dlouhá Loučka – Moravská Třebová B 1:4, Bystré – Rychnov 1:3, Kamenná Horka – Litomyšl B 1:2, Horní Újezd – Dolní Újezd B 5:3, Staré Město – Jevíčko 1:1, Jaroměřice – Opatov 6:2

Pořadí: 1. Moravská Třebová B (52 bodů), 2. Litomyšl B (50), 3. Kamenná Horka (47), 4. Janov (36), 5. Jaroměřice (36), 6. Opatov (30), 7. Dolní Újezd B (29), 8. Rychnov (27),  9. Dlouhá Loučka (27), 10. Jevíčko (27), 11. Bystré (21), 12. Horní Újezd (21), 13. Čistá (18), 14. Staré Město.

Okresní sestava kola podle Svitavského deníku: P. Král (Litomyšl B), M. Sekanina (Rychnov), Valášek (Jaroměřice), R. Prokop (Horní Újezd), Chlup (Moravská Třebová B),  J. Pechanec (Horní Újezd), Pánik (Rychnov), Bárta (Jaroměřice), Urban (Litomyšl B), J. Kmošek (Čistá), Polák (Moravská Třebová B).
http://svitavsky.denik.cz/fotbal_region/borec-kola-vyberte-osmeho-v-okresni-casti-20120522.html?_fid=90eq


Komentář: Jak to bude s postupy a sestupy?
 
Čtyři kola scházejí do konce mistrovské fotbalové sezony a stále častěji znějí otázky – kolik družstev bude z jakých soutěží postupovat, respektive sestupovat? Tak si to pojďme trochu vyjasnit. Postupový a sestupový klíč určují rozpisy soutěží kraje a okresu. Základní skutečností, z níž je nutno vycházet, je fakt, že z divizní skupiny C nesestoupí do Pardubického kraje žádné družstvo. To má zásadní vliv na ostatní soutěže.
Krajský přebor. Zde je situace jasná. Vítěz (v tuto chvíli mají největší naději Holice) bude mít právo postupu do divize. Dva nejhorší celky přímo sestupují do I. A třídy – s jistotou Třemošnice a na 99 procent i Heřmanův Městec. Čtrnáctý tým konečné tabulky, a na této pozici je aktuálně Litomyšl, podstoupí baráž proti čtvrtému mužstvu I. A třídy.
I. A třída. Velmi široce jsou otevřena postupová vrata. Do krajského přeboru půjdou přímo první tři družstva konečné tabulky a ještě čtvrtý dostane šanci v baráži proti čtrnáctému celku KP. Rozhodne se nejspíše mezi vyrovnanou pěticí z Pardubicka (Moravany, FK Pardubice C, Živanice, Přelouč, Srch). Sestup do I. B třídy postihne poslední dva celky a dvanáctý bude hrát baráž s I. B třídou. Právě k dvanácté příčce se upírají naděje Slatiňan, Morašic a Valů, protože na dva z této trojice padne přímý černý sestupový Petr.
I. B třída. V postupovém klíči je psáno, že v případě nesestupu z divize postupují do I. A třídy přímo tři družstva, tedy vítězové skupin A a B a lepší z druhých míst. Ten bude bezpochyby z áčka, protože tam mají druhé Pardubičky 51 bodů, zatímco v „naší" skupině Svitavy nyní 41. V béčku ale půjde o druhé místo, které by mělo znamenat účast v baráži proti dvanáctému celku z I. A třídy. Z okresních přeborů sestoupí celkem tři družstva a to je pro skupinu B dobrá zpráva. Dolů jde beznadějná Choceň a
nikdo jiný, jelikož předposlední Česká Třebová má 21 bodů, zato v áčku jsou třinácté Prachovice na 10 bodech.
Okresní přebor. Tím, že z I. B třídy nesestoupí nikdo ze Svitavska, bude i v okresních soutěžích platit nejpříjemnější varianta. Do I. B třídy postoupí vítěz OP, o němž se v závěru sezony rozhoduje mezi Moravskou Třebovou B, Litomyšlí B a Kamennou Horkou. Opačným směrem, tedy do III. třídy, zamíří čtrnáctý tým konečné tabulky, kde se teď nachází Staré Město. Třináctý (nyní Čistá) se o udržení bude muset ještě poprat se třetím mužstvem ze III. třídy.
III. třída. Přímý postup do okresního přeboru mají zaručen dva nejlepší celky. Tyto pozice čtyři kola před koncem hájí Opatovec a Linhartice. Třetí tým v pořadí (v tento okamžik Městečko Trnávka) bude mít ještě šanci v baráži proti třináctému z okresního přeboru. Do IV. třídy sestoupí poslední tým (nyní se na této pozici nacházejí Chornice), třináctý (teď Vendolí) si o záchranu zahraje v baráži.
IV. třída. Díky nesestupu z I. B třídy postoupí i z nejnižší soutěže přímo do III. třídy dva týmy. Jedním bude s určitostí Jevíčko, na druhé místo je ještě více uchazečů. Třetí v konečné tabulce se zúčastní baráže se třináctým ze III. třídy.
Na závěr ještě dodejme, že výše uvedené řádky vycházejí z předpokladu, že všechny týmy, které hrají v této sezoně, budou hrát také v ročníku následujícím 2012/13. Na různých úrovních fotbalové pyramidy však může dojít k nepřihlášení se některých klubů do sezony nebo i k jiným přesunům v soutěžích, což by mělo na postupy a sestupy vliv.

 

Jiskra Litomyšl B – Sokol Čistá 4:1 (0:0)

Sokol Čistá – Moravská Třebová B 3:1 (2:0)

Sokol Čistá: Boštík – Kadidlo, Tomášek, M. Severa, J. Kmošek, Padělek, Rožek, L. Severa, Kostlán, Štork, D. Nepraš (Vodehnal, P. Kmošek).
Moravská Třebová B: Šteffek – Novotný, Komoň, Müller, Chlup, Štěpánek, Kalus, Fikr, Rázl, Trefil, Polák (Alberdi, Doseděl, Sedláček).
Fakta – branky: Kostlán, Štork, J. Kmošek – Alberdi. Rozhodčí: Dučák. Poločas: 2:0.

Outsider překvapil jasného favorita počáteční aktivitou, která mu přinesla několik nevyužitých možností a ve 25. minutě vedení, když se z přímého kopu trefil do šibenice Kostlán. Tři minuty nato se po dlouhém autu hlavou prosadil Štork a překvapení začalo nabývat reálných obrysů. Největší šanci Slovanu měl Polák, ale sólo mu Boštík vychytal.
Po změně stran překonal Šteffka ještě J. Kmošek a hosté už neměli síly na to, aby s výsledkem něco udělali. Jejich úsilí vedlo ke snížení až dvě minuty před koncem.


Ostatní výsledky: Rychnov – Dolní Újezd B 2:2,

Pořadí: 1. Moravská Třebová B (48 bodů), 2. Kamenná Horka (46), 3. Litomyšl (44), 4. Janov (33), 5. Jaroměřice (30), 6. Opatov (27), 7. Dlouhá Loučka (27), 8. Dolní Újezd B (26), 9. Rychnov (24), 10. Jevíčko (23), 11. Bystré (21), 12. Horní Újezd (18), 13. Čistá (15), 14. Staré Město (15).

 

Sokol Opatov – Sokol Čistá 6:1 (3:1)

Sokol Opatov: Štosek – Popelka, Havlát, Fukar, Petrůň, Sedlák, Paar, Vostřel, Kalánek, J. Polák, Ptáček (M. Polák, Šisler, Žemlička).
Sokol Čistá: Rožek – Kadidlo, Tomášek, Stříteský, Kmošek, Padělek, Vodehnal, Severa, Čapek, Štork, D. Nepraš.
Fakta – branky: Kalánek 3, M. Polák, Fukar, Sedlák – D. Nepraš. Rozhodčí: Havránek. ČK: 0:1 (Stříteský). Poločas: 3:1.

Prvních deset minut se zdálo, že hosté budou hrát rovnocennou partii a dokonce se ujali vedení. Po sporné penaltě a rychlé druhé brance domácí otočili skóre zápasu. Po druhé žluté kartě byl vyloučen Stříteský a domácí opanovali hrací plochu. Druhý poločas už nabídl naprosto jednoznačnou podívanou a domácí mohli vyhrát ještě výrazněji.

Ostatní výsledky: Dolní Újezd B – Jaroměřice 2:1, Jevíčko – Rychnov 1:1, Moravská Třebová B – Staré Město 2:1, Janov – Bystré 6:1, Litomyšl B – Horní Újezd 4:0, Dlouhá Loučka – Kamenná Horka 1:4.

Pořadí: 1. Moravská Třebová B (48), 2. Kamenná Horka (43), 3. Litomyšl B (41), 4. Janov (33), 5. Jaroměřice (30), 6. Opatov (27), 7. Dolní Újezd B (25), 8. Dlouhá Loučka (24), 9. Rychnov (23), 10. Jevíčko (22), 11. Bystré (20), 12. Staré Město (15), 13. Horní Újezd (15), 14. Čistá (12).

Sokol Čistá - Sokol Dlouhá Loučka 2:3 (1:0)

Fakta – branky: Padělek, Stříteský (PK) – Marván, Chromý, Kolísek. Rozhodčí: Štusák (Němčice), Ropek (Morašice), Klusoň P. (Čistá). ŽK: 4:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0.
Sokol Čistá: Rožek – Tomášek M., Kadidlo, M. Severa, J. Kmošek, L. Severa, Padělek, Stříteský P., D. Nepraš, Kostlán, Doležal (55. Zerzán).
Sokol Dlouhá Loučka: Rek – Bubeník, Křivánek, Bouček, Blecha, Charvát, Marván, Kolísek, J. Kolář, Chromý, Jochec (Pospíšil, Šebesta, Ruml).

V podprůměrném utkání si v prvním poločase vypracovala více náznaků šancí Čistá a jeden proměnila, když se z 25 metrů hezky trefil Padělek. Po změně stran však převzali otěže hry hosté a třemi zásahy obrátili skóre ve svůj prospěch. Nejprve to bylo po rychlém brejku a zakončení Marvána, poté se po dlouhém autu prosadil Kolísek a třetí hřebík do čistecké rakve zatloukl po rohu Chromý. Proměněná penalta Stříteského v závěru již pouze zmírnila porážku.

Ostatní výsledky: Staré Město – Opatov 1:1, Horní Újezd – Moravská Třebová B 0:1, Jaroměřice – Kamenná Horka 0:3, Bystré – Litomyšl B 1:2, Dolní Újezd B – Jevíčko 4:1, Rychnov na Moravě – Janov 0:1.
.
Pořadí: 1. Moravská Třebová B (45 bodů), 2. Kamenná Horka (40), 3. Litomyšl B (38), 4. Janov (30), 5. Jaroměřice (30), 6. Opatov (24), 7. Dlouhá Loučka (24), 8. Rychnov (22),  9. Dolní Újezd B (22), 10. Jevíčko (21), 11. Bystré (20), 12. Horní Újezd (15), 13. Staré Město (15), 14. Čistá (12).

Sokol Kamenná Horka – Sokol Čistá 3:1

Sokol Kamenná Horka: Jedlička – Lustyk, Letocha, Dokoupil, Chaloupka, Benc, Mach, Jiroušek, Richter, Škáva, Bednář (Bubela, Hasenöhrl, Nedoma).
Sokol Čistá: Boštík – Kadidlo, Tomášek, M. Severa, Kmošek J., Štork, Košín, Rožek, L. Severa, Šedivý, D. Nepraš (Doležal, Klusoň P.).
Fakta – branky: Bednář 2 (1 x PK), Letocha – Doležal. Rozhodčí: J. Brychta (Kunčina), Hnát (Svitavy). Poločas: 2:0. Diváci: 60.

V průměrném duelu patřil začátek domácím. Mach trefil v 5. minutě tyč a po Richterově přihrávce otevřel skóre Letocha. Poté zahodil vyloženou šanci na vyrovnání D. Nepraš a přišel trest, když míč vybojoval opět Richter a předložil ho do zakončení Bednářovi – 2:0. Po změně stran hosté přidali na aktivitě, odměnou jim bylo snížení Doležala a několik dalších střeleckých pokusů, jimž ale chyběla přesnost. V 75. minutě pak zbytečně faulovali v šestnáctce a Bednář z penalty zpečetil výsledek.

Ostatní výsledky: Jevíčko – Jaroměřice 1:0, Dlouhá Loučka – Staré Město 3:1, Opatov – Horní Újezd 3:0, Litomyšl B – Rychnov 0:0, Moravská Třebová B – Bystré 2:0, Janov – Dolní Újezd B 3:4.

Pořadí OP: 1. Moravská Třebová B (42 bodů), 2. Kamenná Horka (37), 3. Litomyšl B (35), 4. Jaroměřice (30), 5. Janov (27), 6. Opatov (23), 7. Rychnov (22), 8. Dlouhá Loučka (21), 9. Jevíčko (21), 10. Bystré (20), 11. Dolní Újezd B (19), 12. Horní Újezd (15), 13. Staré Město (14), 14. Čistá (12).


Komentář Svitavského deníku:

Na obou pólech okresního přeboru se stále dějí věci. Okresní přebor dospělých v kopané má za sebou tři jarní kola. Ta samozřejmě zásadní odpovědi nedala, ale přece jen mnohé naznačila. V první řadě to, že do boje o postup se asi nikdo jiný kromě trojice Moravská Třebová B, Kamenná Horka, Litomyšl B nezapojí. Ne, že by si snad někdo zasloužil podcenění, jenže ani Janov, ani Jaroměřice či někdo další zřejmě není schopen nějaké delší vítězné série. A ono to navíc vypadá, že ani v elitní trojce z toho nakonec žádné velké přetahování se být ani nemusí. Vždyť zatímco Moravská Třebová zvládla vstup do jara za devět bodů, tak její konkurenti  kulhají. Na jednu nohu Kamenná Horka, která se nevyvarovala zaváhání ve Starém Městě, na obě dvě Litomyšl. Ta uhrála v minulých dvou zápasech jediný bod, nedala ani branku a na lídra ztrácí sedm bodů. A to už je dost. Také na opačném pólu se situace začíná tříbit dříve, nežli to na začátku jara vypadalo.
Několika ohroženým týmům se začalo nebývale dařit: Dlouhá Loučka uhrála za tři kola sedm bodů, Dolní Újezd B šest, Bystré čtyři. Tím získaly poměrně solidní odstup na trojlístek, který, jak se zdá, bude nejvíce bojovat o záchranu případně o vyhnutí se baráži proti soupeři ze III. třídy. Staré Město naznačilo výhrou nad Horkou, že myslí na únik ze sestupového pásma, a opuštění posledního místa má pro jeho hráče minimálně význam pro psychiku. Totéž platí pro Čistou, jen v přesně opačném smyslu, jelikož tento celek dopadl na samotné dno přeboru a nedaří se mu ukončit čekání na nějaký výsledek, který by ho znovu postavil zpátky na nohy. A jsme u jediného mančaftu, který na jaře nejenže ještě nezabodoval, ale dokonce nevstřelil žádnou branku. V Horním Újezdu neprožívají lehké časy, start do jara se jim hrubě nevydařil a to znamená, že samotný chvost je blíže a blíže. A to jsou nyní před tamními fotbalisty zápasy s prvním a třetím mužstvem tabulky, což na obnovení ztracené sebedůvěry není zrovna ideální.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one