1. kolo - Sokol Čistá - TJ Horní Újezd

Sokol Čistá - TJ Horní Újezd 1:2 (0:0)

Sokol Čistá: Boštík - Rožek, Kadidlo, Tomášek M., Severa M. (Vodehnal), Klusoň M., Stříteský P., Padělek (38. Kmošek P.), Kostlán, Čapek P., Nepraš D.(Vích, Stříteský J.)
TJ Horní Újezd: Prokop - Mach, Kučera, Motyčka, Fógl, Boček, Pechanec J., Beneš (Makovský), Kusý, Pechanec L., Žďára (Lněnička, Mokrejš).

Fakta - Branky: Kadidlo - Pechanec J, Motyčka. Rozhodčí: Brychta (Kunčina),Šenkýř (M. Třebová) Prokop (H. Újezd). ŽK: 0. Diváci: 100.

V prvním poločase se víceméně neudálo nic zajímavého, na obou mužstvech byla znát nerozehranost, nebo nervozita. Mnoho přihrávek končilo nepřesně a tak poločas skončil 0:0.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně, ale skutečnost byla jiná. Za osm minut v 50. a 53. minutě jsme dostali dvě branky a obě přišly po rohových kopech hostů. Při prvním se prosadil po nahrávce Lněničky J. Pechanec, který střelou k tyči překonal Bošťu 0:1. Při druhém rohu si na centr Bočka naskočil Motyčka a bylo to - 0:2. V těchto chvílích byli hosté lepší a my jsme nevěděli co hrát. V 69. minutě jsme využili chybu hostů a Kadidlem jsme snížili na 1:2. Od té doby jsme byli lepší. Z našeho tlaku jsme vytěžili bohužel jen Řízou nastřelené břevno, ale vyrovnat se nám nepovedlo.

Ostatní výsledky: Dlouhá Loučka – Rychnov 2:1, Staré Město – Jaroměřice 1:6, Jevíčko – Moravská Třebová B 1:3, Kamenná Horka – Bystré 7:0, Opatov – Dolní Újezd B 3:2, Litomyšl B – Janov 3:0.