13. kolo - Sokol Bystré - Sokol Čistá

Sokol Bystré – Sokol Čistá 4:2 (1:1)

Chléb střetnutí se lámal v úvodech poločasů. Na rychlý vedoucí gól Kavana odpověděl po rohu Kubíčka M. Nepraš, který rybičkou pohotově zakončil hlavičkou k tyči. Po změně stran jsme šli tečovanou střelou Rožka dokonce do vedení. Domácí ovšem během dvanácti minut naprosto otočili vývoj a po Juklově vyrovnání skórovali ještě Oravec a podruhé v utkání Kavan. V závěru nastřelil Padělek břevno a domácí neproměnili několik protiútoků do naší otevřené obrany.

Fakta - Branky: Kavan 2, Jukl, Oravec – M. Nepraš, Rožek. Rozhodčí: Havránek, Štěrba (Svitavy). Diváci: 50. Poločas: 1:1.
Sokol Bystré: Hejl – Janoušek, Břicháček, Vomočil, Oravec, Putnar, Mitáš, Cupal, Jukl, Kavan, Šidlo (Štaud, Andrlík).
Sokol Čistá: Boštík – Kadidlo, Tomášek M., Kubíček (62. Vodehnal), J. Kmošek, Padělek, Rožek, Severa L. (75. Kmošek P.), M. Nepraš (46. Stříteský J.), Zerzán, D. Nepraš.

Ostatní výsledky: Horní Újezd – Staré Město 0:2, Jevíčko – Opatov 4:2, Dolní Újezd B – Dlouhá Loučka 1:1, Litomyšl B – Jaroměřice 3:1, Janov – Moravská Třebová B 0:0, Rychnov – Kamenná Horka 1:2.

Pořadí: 1. Kamenná Horka (31 bodů), 2. Moravská Třebová B (30), 3. Litomyšl B (28), 4. Janov (23), 5. Jaroměřice (23), 6. Rychnov (18), 7. Jevíčko (18), 8. Opatov (17), 9. Dlouhá Loučka (14),  10. Bystré (13), 11. Horní Újezd (12), 12. Čistá (11), 13. Dolní Újezd B (10), 14. Staré Město (10).