15. kolo: Sokol Čistá - Staré Město

Sokol Čistá – Staré Město 1:1 (0:1)

Hosté udeřili hned ze své první střely a P. Němec je v 8. minutě poslal přesnou střelou k tyči do vedení. Jinak patřila první půle nám, ale měli jsme i smůlu, když po Jarisově tvrdé střele z hranice šestnácky dorážel Dušan do tyče a o chvíli později trefil tyč i Padělek střelou z 20 metrů. Další velké šance spálili opět Padělek a Severa.
Vyrovnání tak přišlo až po změně stran z penalty po faulu na D. Nepraše, proměnil ji Kostlán. Od 60. minuty se hrál vyrovnaný fotbal, ale naše šance skončili střelami vedle a v závěru skončila vedle i hlavička hostujícího Trnky.

Fakta – branky: Kostlán (PK) – P. Němec. Rozhodčí: Hnát (Svitavy) Klusoň P. (Čistá), Šnóbl (Staré Město). Poločas: 0:1. ŽK: 3:3. Diváci 60.
Sokol Čistá: Boštík – Rožek, Tomášek, Kmošek, Kadidlo, Severa, Padělek, Vodehnal (46. Košín), Štork (68. Vích), Kostlán, Nepraš. (Pohanka)
Staré Město: Gallík – Kvapil, Trnka, Kováč, Kubín, Martin Kozák ml., Martin Kozák, Pospíšil, L. Němec, Havlík, P. Němec (Amort, Chlup, Krejzek).

Ostatní výsledky: Opatov – Rychnov 3:0, Litomyšl B – Jevíčko 4:1, Kamenná Horka – Horní Újezd 2:0, Janov – Jaroměřice 3:3, Dlouhá Loučka – Bystré 3:3, Moravská Třebová B – Dolní Újezd B 1:0.

Pořadí OP: 1. Moravská Třebová B (36 bodů), 2. Litomyšl B (34), 3. Kamenná Horka (34), 4. Jaroměřice (27), 5. Janov (24), 6. Rychnov (21), 7. Opatov (20), 8. Jevíčko (18), 9. Bystré (17),  10. Dlouhá Loučka (15), 11. Horní Újezd (15), 12. Dolní Újezd B (13), 13. Čistá (12), 14. Staré Město (11).