19. kolo - Sokol Opatov Sokol Čistá 6:1 (3:1)

Sokol Opatov – Sokol Čistá 6:1 (3:1)

Sokol Opatov: Štosek – Popelka, Havlát, Fukar, Petrůň, Sedlák, Paar, Vostřel, Kalánek, J. Polák, Ptáček (M. Polák, Šisler, Žemlička).
Sokol Čistá: Rožek – Kadidlo, Tomášek, Stříteský, Kmošek, Padělek, Vodehnal, Severa, Čapek, Štork, D. Nepraš.
Fakta – branky: Kalánek 3, M. Polák, Fukar, Sedlák – D. Nepraš. Rozhodčí: Havránek. ČK: 0:1 (Stříteský). Poločas: 3:1.

Prvních deset minut se zdálo, že hosté budou hrát rovnocennou partii a dokonce se ujali vedení. Po sporné penaltě a rychlé druhé brance domácí otočili skóre zápasu. Po druhé žluté kartě byl vyloučen Stříteský a domácí opanovali hrací plochu. Druhý poločas už nabídl naprosto jednoznačnou podívanou a domácí mohli vyhrát ještě výrazněji.

Ostatní výsledky: Dolní Újezd B – Jaroměřice 2:1, Jevíčko – Rychnov 1:1, Moravská Třebová B – Staré Město 2:1, Janov – Bystré 6:1, Litomyšl B – Horní Újezd 4:0, Dlouhá Loučka – Kamenná Horka 1:4.

Pořadí: 1. Moravská Třebová B (48), 2. Kamenná Horka (43), 3. Litomyšl B (41), 4. Janov (33), 5. Jaroměřice (30), 6. Opatov (27), 7. Dolní Újezd B (25), 8. Dlouhá Loučka (24), 9. Rychnov (23), 10. Jevíčko (22), 11. Bystré (20), 12. Staré Město (15), 13. Horní Újezd (15), 14. Čistá (12).