TJ SOKOL ČISTÁ

23. kolo - TJ Jevíčko - Sokol Čistá

TJ Jevíčko – Sokol Čistá 0:0

Jevíčko: Navrátil –Jedlinský, Klein, Kritzbach, Továrek, Seknička, Khýr, Berka, Hanák, Vafka, Kalášek (Němeček, Hofman, Müller).
Sokol Čistá: Boštík – Kadidlo, Tomášek, J. Kmošek, Padělek, Rožek, Štork, Kostlán, Doležal, Zerzán, Nepraš (Čapek, Vích, P. Kmošek).
Fakta – rozhodčí: Havránek (Svitavy), J. Brychta (Kunčina). Poločas: 0:0.

Ve vyrovnaném duelu předčily obrany útočné řady. V 19. minutě Jedlinský na brankové čáře vykopl vyloženou dorážku Nepraše a podobně si vedli zadáci hostů proti šanci Hanáka. Utkání skončilo po zásluze nerozhodným výsledkem.


Ostatní výsledky: Litomyšl B – Dlouhá Loučka 5:1, Janov – Kamenná Horka 1:0, Moravská Třebová B – Opatov 4:3, Rychnov na Moravě – Horní Újezd 0:2, Dolní Újezd B – Staré Město 2:1, Bystré – Jaroměřice 2:2.

Pořadí: 1. Moravská Třebová B (55 bodů), 2. Litomyšl B (53), 3. Kamenná Horka (47), 4. Janov (39), 5. Jaroměřice (37), 6. Dolní Újezd B (32), 7. Opatov (30), 8. Jevíčko (28), 9. Rychnov (27), 10. Dlouhá Loučka (27), 11. Horní Újezd (24), 12. Bystré (22), 13. Čistá (19), 14. Staré Město (16).

Okresní sestava kola podle Svitavského deníku: Popelka (Horní Újezd), Tomášek (Čistá), Kolek (Litomyšl B), Kritzbach (Jevíčko), Novotný (Janov), Vostřel (Opatov), Andrlík (Bystré), Kalus (Moravská Třebová B), Mandlík (Dolní Újezd B), Pavlák (Litomyšl B), Batelka (Jaroměřice).


KOMENTÁŘ SD: V okrese asi drama až do konce.

Tři kola zbývají do závěru mistrovských fotbalových soutěží Svitavska. V nich se musí rozhodnout o vítězích, postupujících i sestupujících.
Zatímco ve IV. třídě je o zaslouženém primátu jevíčského béčka rozhodnuto, tak rozuzlení dalších hlavních tajenek je zatím ještě hodněnejasné.
V okresním přeboru, jak se zdá, se o titulu rozhodne mezi béčky Moravské Třebové a Litomyšle. Ze hry už zřejmě je po dvou porážkách Kamenná Horka, osmibodové manko na lídra je moc. Přetahovaná rezerv je tím více zajímavá, že se střetnou ve vzájemném utkání v předposledním dějství na litomyšlském trávníku a to může být pravý vrchol okresní sezony. Ale pozor, oba rivalové nemají v závěru přeboru zrovna lehký los, protože kromě vzájemného utkání hraje Slovan v Jaroměřicích a doma s Janovem a Litomyšl v Opatově a v Jaroměřicích.  Z čehož plyne, že mohou přijít o důležité body prakticky v každém kole. Záchrana se vzdálila Starému Městu, kterému se po slibném startu do jara přestalo dařit a na dvanácté místo ztrácí už šest bodů. Výraznělépe se dýchá Hornímu Újezdu, zato ohroženo začíná být Bystré. V těchto patrech se ale může ještě všechno obrátit vzhůru nohama, neboť v závěrečných kolech se hraje hned několik vzájemných duelů(Horní Újezd – Bystré, Bystré – Staré Město, Staré Město –Horní Újezd, Čistá – Bystré).
Ve III. třídě se situace, která se pomalu vyjasňovala, zase pořádně zašmodrchala. Týmy jako Linhartice, Opatovec či Třebařov, které až doposud jarem procházely excelentně, začaly pod psychickou tíhou zodpovědnosti povážlivě chybovat a takový Mladějov, ale i další soupeři, se zčistajasna znovu vrátili do hry. A jelikož i tady se ještě hraje dost vzájemných soubojů, můžeme se dočkat nejednoho zvratu.

30.05.2012 16:56:26
tjsokolcista
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one