4. kolo: Sokol Čistá - Sokol Kamenná Horka

Sokol Čistá - Sokol Kamenná Horka 1:2 (0:1)

Sokol Čistá: Boštík - Stříteský P., Rožek, Kadidlo, Kmošek J., Vodehnal (66. Stříteský J.), Kostlán, Tomášek M. (Španěl), Severa L., Nepraš M. (46. Severa M.) Nepraš D.
Sokol Kamenná Horka: Hasenöhrl – Letocha, Chaloupka, Mach, Bednář, Halamka (75. Lustyk), Jiroušek, Škáva, Benc, Richter, Opršal (90. Dokoupil).
Fakta: Branky - Rožek - Opršal, Benc. Rozhodčí: Šenkýř, Jakubec (M. Třebová), Klusoň P. (Čistá). ŽK: 1:3. Diváci: 80.

Naše předsevzetí zajistit si první body, vzalo za své už v první minutě. Po našich několika chybách se do sóla dostal Opršal a střelou k tyči nedal Bošťovi šanci - 0:1. Další střelu vyslal na naši branku Benc. V desáté minutě se po rychlém protiútoku dostal k zakončení Kuba, ale Hasenöhrl včasným vyběhnutím vyrazil míč na roh. Po rohu se dostal míč k volnému "Španělovi" a ten z první trefuje tyč. Další střela Vodyho končí nad a na druhé straně nastřeluje Mach břevno naší branky. V 18. minutě se uvolnil na pravé straně Dušan a přesným centrem našel na malém vápně zcela volného Sevyho, který ale trestuhodně hlavičkuje jen nad branku Hasenöhrla. Další pěknou akci předvedl agilní Kuba, když se prodral přes bránícího obránce a předložil míč na penaltu Dušanovi, kterého ale hosté "chytře" přidrželi a tak ze šance nic nebylo. Ve 35. minutě vystřelil jedovku Jaris, Hasenöhrl vyráží k Dušanovi, který vrací zpět na Jarise, ale tomu střela nesedne. V závěru poločasu se ke slovu dostanou hosté. Nejprve Halamka vyzkouší Bošťu střelou po zemi a poté Škáva zahodí tutovou šanci, když jde sám na našeho brankaře a zakončí naštěstí jen slabou střelou.
Do druhého poločasu vstoupíme lépe a první střelu na soupeře vyšle Jaris. V 50. minutě se postaví k trestnému kopu za faul na Dušana Kanda a přesnou střelou k tyči nedá, Hasenöhrlovi šanci - 1:1. Další střelu na branku hostí vyslal v útoku hrající Jaris, ale mířila nad. Na druhé straně se vytáhl Bošťa když vyrazil nebezpečnou střelu a na nasledný centr nedoskočil Mach ani Škáva. Snažíme se o vedoucí branku, ale pokusy Dušana, Sevyho, Řízi i Jarise končí vedle nebo nad brankou. V 70. minutě zahrozil opět Škáva, ale Bošťa s přehledem chytá a akci Bence v poslední chvíli zažehnal, Říza odkopem na roh. Po našem rohu se ke střele dostane Jaris, ale i jeho střelu Hasenöhrl s přehledem chytá. V 85. minutě se do vyložené šance dostane Jaris, ale trefí jen Hasenöhrla a na druhé straně zahodí tutovku Jiroušek. Bohužel chvíli na to necháme zcela volného Bence a ten svoji šanci s jistotou proměňuje - 1:2. V závěru jde do vápna i Bošťa a po rohu se dostane ke hlavičce, ale ta jde vedle.

Ostatní výsledky: Staré Město - Dlouhá Loučka  0:2, Rychnov na Moravě - Litomyšl B  5:2, Dolní Újezd B - Janov  3:1 (2:0), Bystré - Moravská Třebová B 0:2, TJ Horní Újezd - Opatov 4:2,  Jaroměřice - Jevíčko 2:1.