9. kolo - Sokol Janov - Sokol Čistá

Sokol Janov – Sokol Čistá 3:0 (2:0)

Ve 27. minutě proměnil Knap penaltu, když jsme ztratili míč po našem autu a necitlivém posouzení souboje velmi slabým rozhodčím Šejnou. Druhý gól jsme dostali po našem rychle rozehraném odkopu od branky, který na těžkém  terénu skončil v autu. Domácí hráč rychle vhodil míč na volného Knapa, který pohodlně zvýšil - 2:0. Chvíli nato byl vyloučen Severa. Po zcela čistém zákroku dostal žlutou a druhou hned vzápětí za protesty.
Přesilovka Janova netrvala dlouho, po změně stran musel předčasně pod sprchy i Bureš, také po druhé žluté kartě. Zkompletovat hattrick pomohl Knapovi Novotný, který prošel po levé straně přes dva naše bránící hráče a našel spoluhráče na hranici velkého vápna – 3:0. Trestný kop Kandy skončil na zdi domácích hráčů a Jarisova střela šla v závěru nad Beránkovu branku.

Sokol Janov: Beránek – Pirkl, L. Zvěřina, Johan, Šváb, Novotný, A. Zvěřina, Bureš, M. Wejda, Vostrčil, Knap (Hájek, V. Wejda, Chroust).
Sokol Čistá: Boštík – Kadidlo, Kubíček, J. Kmošek, Tomášek M., Padělek (75. Navrátil), Rožek, P. Kmošek, Severa M., Zerzán (72. Pohanka), D. Nepraš (81. Vích).
Fakta - Branky: Knap 3. Rozhodčí: Šejna (Ustí nad Orlicí). ČK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

Pořadí: 1. Moravská Třebová B (25 bodů), 2. Kamenná Horka (22), 3. Litomyšl B (21), 4. Jaroměřice (19), 5. Janov (16), 6. Opatov (15), 7. Rychnov (14), 8. Dlouhá Loučka (10), 9. Horní Újezd (10), 10. Jevíčko (8), 11. Bystré (8), 12. Dolní Újezd B (6), 13. Čistá (4), 14. Staré Město (4).

Okresní sestava 9. kola podle Svitavského deníku: Hejl (Bystré) – Novotný (Moravská Třebová B), L. Zvěřina (Janov), Jakab (Jaroměřice) – Švanda (Moravská Třebová B), Nádvorník (Dolní Újezd B), Cápal (Staré Město), Putnar (Bystré) - Mandlík (Dolní Újezd B), Knap (Janov), Batelka (Jaroměřice).