11. kolo - Sokol Čistá - TJ Jevíčko

Sokol Čistá – TJ Jevíčko 3:1

Sokol Čistá: Boštík – Kadidlo J., Tomášek M., M. Severa, J. Kmošek (65. Vodehnal), Padělek, Rožek, Zerzán (78. Kmošek P.), L. Severa, D. Nepraš, Pavlák.
TJ Jevíčko: Werner – Jedlinský, Khýr, A. Klein, Kritzbach, Berka, Seknička, Továrek, T. Klein, Hanák, Sedláček (Z. Klein, Vykydal).
Fakta - Branky: Pavlák 2 (1 x PK), D. Nepraš – Továrek (PK). Rozhodčí: M. Nepraš (Vendolí), Ožvoldík, Brandejs (Svitavy). ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

Prvních dvacet minut patřilo hostům, ale do vyložených šancí se nedostali. Potom začala úřadovat domácí útočná dvojice: Pavlák nejdříve připravil vedoucí gól Neprašovi a ve 34. minutě si oba role vyměnili – 2:0. Hosté do poločasu snížili z penalty Továrkem, jenže po přestávce dostali výhodu pokutového kopu i domácí a ani Pavlák, který byl sám faulovaným hráčem, jí nepohrdl – 3:1. V závěru se vytáhl i domácí brankář Boštík.

Ostatní výsledky: Rychnov – Opatov 1:4, Linhartice – Janov 1:3, Horní Újezd – Městečko Trnávka 2:1, Dlouhá Loučka – Jaroměřice 5:1, Dolní Újezd B – Kamenná Horka 5:2, Třebařov – Staré Město 4:1.

Pořadí: 1. Linhartice (25), 2. Dlouhá Loučka (23), 3. Čistá (21), 4. Janov (20), 5. Dolní Újezd B (20), 6. Jevíčko (16), 7. Jaroměřice (16), 8. Opatov (15), 9. Městečko Trnávka (14), 10. Kamenná Horka (14), 11. Třebařov (14), 12. Horní Újezd (10), 13. Staré Město (6), 14. Rychnov na Moravě (5).

Okresní sestava kola podle Svitavského deníku: Popelka (Janov) – J. Beneš (Horní Újezd), Vystrčil (Třebařov), Kadidlo J. (Čistá) – J. Kolář (Dlouhá Loučka), Štrajt (Třebařov), Bureš (Janov), Frňka (Dolní Újezd B) – J. Pechanec (Horní Újezd), Marván (Dlouhá Loučka), Pavlák (Čistá).