14. kolo - Sokol Třebářov - Sokol Čistá 3:0

Sokol Třebářov – Sokol Čistá 3:0

Sokol Třebařov: Strnad – Vais, Kytlica, Hutira, Werner, Hlubinka, Vystrčil A., Eliáš, D. Maleňák, Sommer, Thiel (Bartoš, Vystrčil P., Mottl, Ondráček).
Sokol Čistá: Boštík – Rožek, Stříteský P., Kmošek J., Tomášek M., Padělek, Čapek P., Čapek L. (60. Kadidlo J.), Severa L., D. Nepraš (83. Vích), Pavlák.
Branky: Thiel, - Rozhodčí: Brychta (Kunčina), Křišťál (M. Třebová). Diváci: 50.

Na začátku utkání jsme byli aktivnější než domácíi, vytvořili jsme si určitou převahu, ale nedařila se nám finální přihrávka, nebo nám trvalo dlouho zpracování. Střely Padělka, Sevyho a Pavláka nenašli cíl. V 15. minutě prohrál Kanda souboj a utočníkem domácích, který obešel i Bošťu a poslal domácí do vedení – 1:0. Ve 20. minutě se po pěkné nahrávce Sevyho dostal Říza do vápna ale jeho střela z dobré pozice šla vedle. Trestný kop domácího Wernera z dvaadvaceti metrů skončil nad brankou a střela Thiela šla vedle. Ve 25. minutě našel Padělek pěknou nahrávkou za obranu Lukáše, který zakončil vedle branky Strnada.Ve 28. minutě domácí odcentrovali z pravé strany a Říza v poslední chvíli odvrací na roh před dobíhajícím Eliášem. Ve 33. minutě Pavlákovu střelu Strnad vyráží a z rychlého protiútoku Kytlicovu střelu vyráží i Bošťa. Rozhodčí neuzná domácím dvě branky, první po metrovém offside a druhou po faulu na našeho brankaře. V závěru poločasu vyráží Bošťa ještě Sommerovu pěknou střelu.
Začátek druhého poločasu začneme zbytečným faulem Bošťi u rohového praporku za který viděl žlutou kartu. V 51. minutě vystřelil Padělek z 22 metrů a Strnad se zapotil aby ji dostal na roh. Na roh Čápy si naskočil Sevy a jeho hlavička o kousek minula branku domácích. Opět se potvrdilo otřepané pravidlo, nedáš dostaneš, v 53. minutě se uvolní ve vápně Thiel a střelou k tyči zvyšuje na – 2:0. V 60. minutě se na pravé straně uvolní Pavlák předloží tutovku Dušanovi, který ale z malého vápna překopne prázdnou branku. Po rohu hlavičkuje opět nepokrytý Thiel vedle branky. V 66. minutě zahrávají domácí od postraní čáry trestný kop, který nedůrazně bráněný domácí utočník pohodlně posílá do branky – 3:0. V 75. minutě po rohu hlavičkuje Eliáš nad branku. V 78. minutě se po nahrávce Dušana dostane do šance Pavlák, ale jeho střelu po zemi Strnad vykopává mimo pokutové území. V 82. minutě střílí z pětadvaceti metrů nad branku Strnada Padělek. V 85. minutě vyrobí Kanda hrubku a nahraje Maleňákovi do šance, kterou zlikviduje včasným vyběhnutím Bošťa.

Ostatní výsledky: Jaroměřice - Kamenná Horka 2:0 (0:0), Opatov - M.Trnávka 3:2 (2:0), Rychnov n. M. – Janov 0:3, Dolní Újezd B - Staré Město 4:2 (0:1), Horní Újezd – Jevíčko 2:1 (2:0), Linhartice - Dlouhá Loučka 2:0.