15. kolo - Sokol Čistá - Metra Linhartice 2:0

Sokol Čistá – Metra Linhartice 2:0

Utkání dvou prvních týmů tabulky bylo ze začátku neurovnané z obou stran. V 6. minutě se po rohu Jaryse neprosadil Jenda. Na druhé straně Bošťa střelu Dvořáčka vyráží na roh po něm Kryštov střílí nad. V 15. minutě střílí Jarys ze třiceti metrů nad. Ve 23. minutě vyslal na Coufalovu branku pěknou střelu Říza. Ve 28. minutě se postavíl k trestnému kopu Kelo P., ale Bošťa si poradil. Ve 30. minutě je po zcela zbytečném oplácení vyloučen Zerzán. Trestný kop Řízy z 25 metrů Coufal chytá. Rychlý brejk hostí končí místo centru slabou střelou Vacka. Ve 39. Minutě se do brejku dostane Dušan ale jeho ukvapená střela končí vedle a po něm stříli vedle i Pavlák. Ve 44. minutě dostane pěkný centr za obranu Dvořáček, ale naštěstí míč nezpracuje dobře a Severa před Andrlíkem odkopává na roh.
Ve 48. minutě zahrává Kuba rohový kop, který Padělek vratí před branku a Dušan nás posílá pohotovou střelou do vedení – 1:0. V 56. minutě trestný kop Padělka od lajny vyráží Coufal s námahou na roh. V 59. minutě se do presování pustí Padělek s Pavlákem. Hostům uteče míč do autu, který Pavlák rychle rozehraje na nabíhajícího Dušana. Ten má při zpracování trochu štěstí a střelou mezi nohy Coufala zvyšuje na – 2:0. V 63. minutě trestný kop P. Kela končí vedle. V 78. minutě si na roh L. Čapka naskočí Pavlák a jeho pěkná hlavička končí těsně vedle pravé tyče Coufalovi branky. V 82. minutě po rozehraném trestném kopu míří Hegerova bomba pod břevno, ale Bošťa ji vytáhne na roh. Závěr si pohlídáme a dovedeme zápas k zaslouženému vítězství.

Branky: D. Nepraš 2. Rozhodčí: Růžička (Cerekvice), Štusák, Pokorný. ŽK: 1:2. ČK: 1:0. Poločas: 0:0. Diváci: 120.
Sokol Čistá: Boštík – M. Severa, Rožek, J. Kmošek, P. Stříteský (72. Tomášek), Kostlán (53. Čapek L.), L. Severa L. (89. Vích), Padělek, Zerzán, Pavlák, D. Nepraš (83. Kadidlo).
Metra Linhartice: Coufal – P. Kelo, Grepl, Štancl, Suchý, Heger, Kryštof, Andrlík, T. Kelo, Vacek (65. Prucek), Dvořáček (73. Bednář).

Ostatní výsledky: Dlouhá Loučka – Horní Újezd 2:0, Janov – Opatov 2:1, Třebářov - Jaroměřice 2:2, Jevíčko – Dolní Újezd B 4:0, Staré Město – Rychnov 3:0 (kontumačně).

Pořadí: 1. Čistá (40), 2. Linhartice (37), 3. Janov (33), 4. Kamenná Horka (33), 5. Jevíčko (30), 6. Dlouhá Loučka (29), 7. Dolní Újezd B (25), 8. Městečko Trnávka (24), 9. Třebařov (23), 10. Jaroměřice (23), 11. Opatov (20), 12. Horní Újezd (16), 13. Staré Město (8), 14. Rychnov (6).