20. kolo - Sokol Kamenná Horka - Sokol Čistá 0:1

Sokol Kamenná Horka - Sokol Čistá 0:1

Utkání nenabídlo, co by se od měření sil čtvrtého s prvním čekalo. Obě mužstva si uvědomovala důležitost tohoto střetnutí pro další vývoj a proto byla k vidění na hráčích nervozita a z toho plynoucí řada nepřesností. Na začátku střílel po autu Pavlák a jeho střela se otřela o tyč. Ve 3. minutě se do vyložené šance dostal P. Čapek, místo střely z malého vápna volil nahrávku, na kterou ale nikdo z našich hráčů nedosáhl. Ve 14. minutě před nabíhajícím Severou odvrací obránce na roh. Po rohu hlavičkuje Čápa vedle branky. Domácí se dostanou do šance po autu Macha, ale hlavička končí vedle naší branky. Ve 24. Minutě Padělkovu střelu domácí brankař vyráží na roh. Roh Kuby se dostane ve vápně k Severovi, který levačkou střílí nad branku. Juklův trestný kop Bošťa vyráží mimo vápno. Ve 28. minutě si na centr zprava naběhl na zadní tyč Škáva a naštěstí zblízka netrefil ideálně míč, který skončil nad naší brankou. Ve 43. minutě po faulu a následných protestech, uděluje nepřesný rozhodčí Depeš červenou kartu domácímu Jirouškovi.
Ve druhém poločase hrozili domácí hlavně ze standartních situací. Juklův trestný kop z pravé strany Bošťa chytá a Letochova dalekonosná střela jde kousek vedle pravé tyče naší branky. Pavlák střílí z hranice pokutového území vedle branky. V 58. minutě nacentruje Jarys z levé strany za obranu domácích kam si naběhne zcela volný Dušan a přesnou hlavičkou k tyči nás dostává do vedení – 0:1. V62. minutě Kanda nedoskočí na míč, jeho hlavička jde za něj a dobíhající Juřík se snaží přelobovat Boštu ten na poslední chvíli balón tečuje a dobíhající M. Severa odkopává na roh. V 77. minutě se probíjí L. Severa po pravé straně a jeho pěkná střela jde těsně vedle domácí branky. V 82. minutě rozehraje akci po pravé straně Pavlák na Padělka, na jeho centr si naběhne Dušan a ve skluzu s obráncem nastřelují tyč. V zavěru zahrávají domácí několik standartek, do vápna se vysune i brankař Hasenöhrl, ale vše odvrátíme a odvážíme si tři velice důležité body.

Sokol Kamenná Horka: Hasenöhrl – Zábrana, Letocha, Bulva, Bednář, Skalický, Mach, Jiroušek, D. Jukl, Škáva, Juřík (Bubela, Chaloupka, Richter).
Sokol Čistá: Boštík – Rožek, Stříteský P., Kmošek J., Severa M., Kostlán (80. Tomášek), Padělek, Čapek P. (67. Čapek L..), Severa L., D. Nepraš (87. Štork), Pavlák.
Branka: D. Nepraš. Rozhodčí: Depeš, Šejna, Habrda. ČK: 1:0 (Jiroušek). Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Ostatní výsledky: Janov – Jevíčko 1:2, Opatov – Třebařov 5:1, Jaroměřice – Staré Město 3:4, Dolní Újezd – Horní Újezd 3:1, Linhartice – Rychnov 3:0 (kontumačně).