21. kolo - Sokol Čistá - Sokol Městečko Trnávka

Sokol Čistá – Sokol Městečko Trnávka 0:2

Domácí zápas s Trnávkou se hrál za vydatného deště a na naší hře to bylo znát. Střely Jaryse a Řízy šli vedle respektive nad. Střela Pokorného šla také vedle. V 9. minutě vystřeli Padělek, ale jeho střela nemohla Valentu v brance hostů ohrozit. V 11. minutrě po rychle rozehrávce hostů našel Grulich zcela volného Juračku a pro něj už nebyl problém prostřelit Bošťu – 0:1. Hned vzápětí jsme měli šance na vyrovnání ze dvou přímých kopů. V prvním případě nastřelil Pavlák břevno a střelu Kandy vyrazil Valenta nad břevno. Po rohu střílí Padělek vedle. Ve 20. minutě sřílí Šašinka vedle naší branky. Ve 24. minutě se po nahrávce Padělka dostane do vyložené šance Čapek, ale neprostřelí dobře vybíhajícího Valentu. Ve 26. minutě nahraje Dušan Padělkovi a ten trefí opět jenom Valentu. Ve 29. Minutě střílí L. Severa vedle a Padělkovu střelu po nahrávce Pavláka chytá Valenta. Před koncem poločasu nahrává do vápna Dušan a Kumstýř v poslední chvíli odvrací nad vlastní branku před naším dobíhajícím útočníkem. Po rohu Čápy se uvolní Pavlák a z otočky střílí nad branku.
Ve 48. minutě necháme hosty odcentrovat a naštěstí Grulich v dobré pozici střílí nad a o chvíli později se netrefí ani Kolínský. V 58. minutě po přímém kopu Makrlíka, který Bošťa neudržel, doráží dobíhající zcela volný Kolínský – 0:2. Poté jsme si vytvořili několik střeleckých pokusů a když se netrefí ani Dušan do odkryté branky poté co Valenta vyrazí Pavlákův přímy kop odcházíme ze hřiště podruhé za sebou bez bodu.

Branky: Makrlík, Kolínský. Rozhodčí: P. Dvořák (Svitavy) Ropek (Morašice), Stříteský J. (Čistá). ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 0:1.
Sokol Čistá: Boštík – Rožek, Stříteský P (66. Kadidlo J.)., Tomášek M., M. Severa, Padělek, P. Čapek, L. Severa, D. Nepraš (82. Štork), J. Kmošek (50. Čapek L.), Pavlák. (Kmošek P., Vích).
Sokol Městečko Trnávka: Valenta – Kleveta, Kumstýř, Továrek, Pokorný, Benda, Kubálek, Šašinka (46 Kolínský), Grulich (86. Konečný), Makrlík, Juračka.

Ostatní výsledky: Dlouhá Loučka – Janov 0:3, Kamenná Horka – Třebařov 4:1, Jevíčko – Staré Město 2:0, Dolní Újezd B – Jaroměřice 1:3, Linhartice – Opatov 1:4, Horní Újezd – Rychnov 6:0.

Pořadí: 1. Čistá (43), 2. Linhartice (43), 3. Janov (39), 4. Jevíčko (36), 5. Kamenná Horka (36), 6. Dlouhá Loučka (32), 7. Dolní Újezd B (31), 8. Opatov (29), 9. Jaroměřice (29), 10. Městečko Trnávka (27), 11. Třebařov (26), 12. Horní Újezd (22), 13. Staré Město (14), 14. Rychnov (6).