6. kolo - Sokol Opatov - Sokol Čistá 2:3

Sokol Opatov – Sokol Čistá 2:3

Sokol Opatov: Štosek – Popelka, Moravec, Petruň, Košín, Jiráček, Ptáček, Wendlig, J. Polák, Kalánek, Lanc (Vostřel, Havlát, Bureš).
Sokol Čistá: Rožek – Kadidlo, Tomášek, L. Severa, J. Kmošek, Padělek, Zerzán, Čapek, Stříteský, D. Nepraš, M. Severa (Vích, Vodehnal, P. Kmošek).
Fakta - Branky: Popelka, J. Polák – D. Nepraš, Padělek, Čapek. Rozhodčí: Ille Viktor, Nepraš Martin, Fotr Karel. ŽK: 5:3. Poločas: 1:1. Diváci: 100.

Zápas přinesl dramatickou podívanou, v níž hostům vyšly nástupy do obou poločasů. Zejména do toho druhého, kdy utekli na 1:3. Domácí pak ještě zabrali, snížili, jenže o vyrovnání už bojovali marně.

Ostatní výsledky:  Rychnov – Třebařov 1:6, Jaroměřice – Horní Újezd 3:2 (2:0), Dolní Újezd B – Linhartice 0:1, Městečko Trnávka – Jevíčko 1:0, Janov – Staré Město 8:0, Kamenná Horka – Dlouhá Loučka 2:1

Pořadí: 1. Dlouhá Loučka (15), 2. Linhartice (13), 3. Čistá (12), 4. Jaroměřice (11), 5. Dolní Újezd B (10), 6. Janov (9), 7. Kamenná Horka (8), 8. Jevíčko (8), 9. Třebařov (7), 10. Městečko Trnávka (7), 11. Opatov (6), 12. Staré Město (6), 13. Horní Újezd (4), 14. Rychnov (4).

Okresní sestava kola podle Svitavského deníku: Coufal (Linhartice) – R. Konečný (Městečko Trnávka), Mach (Kamenná Horka), Suchý (Linhartice) – Juřík (Kamenná Horka), Hradil (Třebařov), A. Zvěřina (Janov), Čapek (Čistá) – Thiel (Třebařov), M. Wejda (Janov), Michalčák (Městečko Trnávka).