7. kolo - Sokol Čistá - Sokol Kamenná Horka 1:0

Sokol Čistá – Sokol Kamenná Horka 1:0

Sokol Čistá: Boštík – Rožek, Stříteský, Tomášek, M. Severa, J. Kmošek, Padělek, Čapek, D. Nepraš, Kostlán, Pavlák (Vích, Jan Kadidlo, Jakub Kadidlo, L. Severa).
Sokol Kamenná Horka: Jedlička – Letocha, Tesař, Mach, Richter, Juřík, Skalický, Bulva, Škáva, Křivánek, Zábrana (Křížek, Bubela).
Fakta - Branka: Čapek. Rozhodčí: Bula, Mička (Ždár nad Sázavou), Ropek (Morašice). ŽK: 1:2. Poločas: 1:0. Diváci: 100.

Zápas mnoho fotbalové krásy nepobral. Šancí bylo k vidění málo, zato osobních soubojů habaděj.  Jediný gól padl po půlhodině hry, když zatáhl míč po straně Pavlák, dal ho „pod sebe" na Čapka a ten střelou„z první" překonal Jedličku. Hosté se snažili o vyrovnání a největší možnost k tomu měli v 75. minutě, kdy se v tutovce ocitl  Křížek, ale Boštík svému týmu výhru uchránil.

Ostatní výsledky: Dlouhá Loučka – Městečko Trnávka 2:2, Staré Město – Jaroměřice 1:4, Jevíčko – Janov 1:1, Třebařov – Opatov 1:0, Linhartice – Rychnov 4:0, Horní Újezd – Dolní Újezd B 2:5.

Pořadí: 1. Dlouhá Loučka (16), 2. Linhartice (16), 3. Čistá (15), 4. Jaroměřice (14), 5. Dolní Újezd B (13), 6. Janov (10), 7. Třebařov (10), 8. Jevíčko (9), 9. Kamenná Horka (8), 10. Městečko Trnávka (8), 11. Opatov (6), 12. Staré Město (6), 13. Horní Újezd (4), 14. Rychnov (4).

Okresní sestava kola podle Svitavského deníku: Boštík (Čistá) – Vais (Třebařov), Rožek (Čistá), Záleský (Janov) – Juračka (Městečko Trnávka), Mir. Částek (Dolní Újezd B), Kryštof (Linhartice), Marván (Dlouhá Loučka) – Bárta (Jaroměřice), Mandlík (Dolní Újezd B), Dvořák (Linhartice).