1. kolo - TJ Lanškroun B - Sokol Čistá

TJ Lanškroun B – Sokol Čistá 4:2 (2:1)

TJ Lanškroun B: Wendlig – Šišan (88. Hrabáček), Černý (60. Vacek), Macháček, Richtr, Urban, Mizerák, Farkaš, Černušák, Pavelka, Petruň (66. Fait). (74. Vodák).
Sokol Čistá: Boštík – Rožek, Stříteský, Severa M. (85. Kadidlo), Kmošek J., Severa L. (75. Čapek L.), Čapek P., Padělek, Tomášek (85. Štork), Zerzán (73. Rumler), Pavlák. (Vodehnal).
Branky: Černušák, Mizerák, Fait, Vacek, - Severa L., Čapek P.. Rozhodčí: Raplík (Svitavy), Kunc (Staré Město), Svoboda (Bučina). ŽK: 1:4. Diváci: 150.

První zápas v krajské soutěži jsme odehráli v Lanškrouně s B mužstvem.
V 5. minutě střílí z vápna Farkaš a Bošťa jeho ránu vytahuje na břevno. V 8. minutě se domácí dostanou do vedení střelou Černušáka k tyči – 1:0. Ve 14. minutě domácí Mizerákem opět nastřelí břevno naší branky. Ve 21. minutě vystřelíme první střelu na branku domácích Tomáškem. Další akci založí Jarys po levé straně. Jeho pas najde Zerzána, který uvolní z první Pavláka, ale při jeho kličce brankaři mu utíká míč za branku. Ve 29. minutě se dostal za obranu L. Severa a střelou k tyči srovnává na - 1:1. Bohužel nerozhodný stav neudržíme dlouho a ve 31. minutě po nedorozumění v obraně se domácí střelou Mizeráka zpoza šestnácky do prázdné branky dostávají znovu de vedení – 2:1. Ve 33. minutě nákop M. Severy vyráží brankař domácích na roh. Na Tomáškův roh si naběhne Padělek, ale Wendlig s přehledem chytá. Ve 36. minutě si na centr Petruně z levé strany naběhne Richtr a jeho prudká hlavička končí těsně vedle naší branky. Okolo 40. minuty domácí vytvoří závar před naší brankou Pavelka trefí tyč a střelu Petruně srazíme na roh.
Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe. V 50. minutě střílí Padělek těsně vedle pravé tyče Wendligovi branky. Po autu L. Severy najde Padělek ve vápně Čapka, ale jeho střelu v tísni brankař domácích chytá. V 55. minutě zahrávají domácí trestný kop z 18 metrů ale střela Černušáka končí vedle Bošťovi branky. V 57. minutě se pěkně uvolní přes dva obránce L. Severa, jeho střelu Wendlig vyrazí jen před dobíhajícího Čápu a ten uklízí míč do prázdné branky – 2:2. V 69. minutě z levé strany nacentruje Pavlák, ale Čápa v dobré pozici nezpracuje míč. V 70. minutě skončí velká šance domácích rohem. Po odvráceném rohovém kopu se míč dostane znovu k domácím, z pravé strany odcentrují na zadní tyč na zcela volného Faita, který posílá domácí znovu de vedení – 3:2. V 75. minutě na centr Tomáška nedosáhne Rumler a Pavlákovi odmává pomezní offside. V 80. minutě se středem probíjí Vacek a jeho pěknou střelu vyráží Bosťa na roh. V závěru vyrobí chybu Kanda a domácí nás potrestají brankou Vacka – 4:2.

Ostatní výsledky: Ústí n. O. B – Sebranice 2:0 (1:0), Verměřovice – Cerekvice 2:1 (2:0), Jablonné n/O - Kamenná Horka 2:2 (1:1), Moravská Třebová B – Řetová 4:3 (1:2), Janov – Libchavy 3:1 (2:1), SK Polička B – Kunčina 1:1 (1:1).