3. kolo - Jablonné – Sokol Čistá

TJ Jablonné nad Orlicí – Sokol Čistá 1:0

Jablonné: Šlahora – Vaníček, Beneš, Kyllar, Prokopec, Kaška (80. Špaček, 87. Čada, 90. Uher), Hubálek, Štruml, Lička, Solar (73. L. Bednář), Ulbrich (70. Tomek).
Sokol Čistá: Boštík – Rožek, Stříteský (72. Tomášek), Severa M., Kmošek, Padělek, Čapek P., Čapek L., Severa L. (78. Krátký), Pavlák (62. Nepraš), Zerzán (75. Kadidlo).
Fakta – branka: Štruml. Rozhodčí: Svoboda (Vysoké Mýto), Zerzán, Štusák (Jablonné) ŽK: 2:5. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Start do utkání se nám nepovedl. Už ve 3. minutě byl ve vápně Severou faulován Hubálek, ale Lička z nařízené penalty netrefil Bošťovu branku. Příliš fotbalové krásy nebylo v první půli vidět a po hříchu ani žádná šance. Hrozili jsme převážně z brejkových situací, ale ty spolehlivě zachytávala obrana domácích.
Ve druhém poločase se po autu M. Severy neprosadil Pavlák. Jediná branka zápasu přišla v 54. minutě, kdy se po naší chybě dostal k míči Štruml a dopravil míč do prázdné branky. V 57. minutě se dostal do brejku L. Severa, ale brankař domácích včasným vyběhnutím pomohl obraně. V 60. minutě se po Padělkově přituknutí dostal do sóla Pavlák, ale jeho slabá střela nenadělala brankaři žádné starosti. Poté dvakrát střílel domácí Hubálek, jednou mířil nad branku, druhou ránu kryl Bošťa. Zvýšit skóre mohl Beneš, ale tváří v tvář Bošťovi trefil naštěstí jeho nohy. V 73. minutě utekl po pravé straně opět L. Severa, ale nastřelil jen brankaře Šlahoru. Střely Padělka a Kraťase skončily vedle. V závěru ještě zahrával přímý kop Štruml, branku těsně minul.