4. kolo - Sokol Čistá – Sokol Libchavy

Sokol Čistá – Sokol Libchavy 0:1

Domácí začali aktivně, kdyby do 5. minuty vedli 2:0, nikdo by se nemohl divit, ale místo toho zahájili svoje velké střelecké trápení. Za první poločas si vypracovali možná pět velmi dobrých příležitostí, ale buď zamířili nepřesně, nebo byl na místě gólman Pinkava, jako při střele Háněla pod břevno. Hostům stačila ojedinělá akce, při níž Váně prošel od půlky hřiště přes několik bránících hráčů a sám před Boštíkem si poradil – 0:1. Po změně stran se hrálo za trvalé převahy Čisté, když soupeř Boštíka prakticky neohrozil. Co to však bylo platné. Pinkavu překonal pouze Nepraš, jeho střela se však odrazila od tyče, jeho další gólový pokus po nahrávce Čapka vytáhl Pinkava na roh snad zázrakem. A tak by se dalo pokračovat. Domácí do konce vytrvale, leč marně bušili na „zavřená vrata" a prohráli zápas, který se dal jasně vyhrát.

Sokol Čistá: Boštík – Rožek, Růžička, Severa M., Kmošek, Zerzán (60. Kostlán), Padělek, Čapek L., Severa L., Pavlák (30. Nepraš, 82. Kadidlo), Háněl (75. Krátký).
Sokol Libchavy: Pinkava – Vítek, Donát, Vaňous (30. Blažek), Keprta, Ďuriš, Karpíšek, Paukert, Stejskal (62. Felgr), Martinec (85. Machálek), Váně (87. Hájek).
Fakta: branka – Váně. Rozhodčí: Suchomel, Ujec, Morávek (Pardubice). ŽK: 1:4. Diváci:
120. Poločas: 0:1.

Další výsledky 4. kola I. B třídy skupiny B: Lanškroun B – Verměřovice 3:0 (1:0). Branky: Fait, Petruň, Černušák. Jablonné nad Orlicí – Ústí nad Orlicí B 1:1 (1:0). Branky: Čermák – M. Falta, Kamenná Horka – Moravská Třebová B 3:2. Branky: Škáva 2, Nekvinda – Polák, Kalus. Řetová – Kunčina 3:1. Branky: M. Fater, V. Fater, Bohunek – Drahoš. Cerekvice – Polička B 0:0.

Pořadí: 1. Lanškroun B (9), 2. Verměřovice (9), 3. Ústí nad Orlicí B (8), 4. Polička B (8), 5. Janov (6), 6. Řetová (6), 7. Kunčina (5), 8. Kamenná Horka (5), 9. Jablonné nad Orlicí (5), 10. Moravská Třebová B (4), 11. Libchavy (4), 12. Cerekvice nad Loučnou (4), 13. Sebranice (4), 14. Čistá (0).