15. kolo: Sokol Řetová - Sokol Čistá

Sokol Řetová – Sokol Čistá 2:0

Utkání se hrálo na ústeckoorlické umělce a nenabídlo strhující podívanou. O šance byla na obou stranách nouze a zdálo se, že zápas dojde k remíze. To by však nesměla přijít 80. minuta, kdy po rozehraném rohu hosté odvrátili míč mimo vápno, kde se do něho opřel Jiroušek a jeho střela se od bránícího hráče odrazila mimo dosah Boštíka. Čistá musela tím pádem hned vrhnout všechno do útoku, jenže bez úspěchu, naopak ještě jednou inkasovala.

Fakta - Branky: Jiroušek, Müller. Rozhodčí: Mariánus, Bednář, Habrda. Poločas: 0:0.
Sokol Čistá: Boštík – Hájek, M. Severa, Stříteský, Švec, Padělek, Klusoň, L. Severa, Čapek P. (Štork), Kadidlo, Pavlák.

Ostatní výsledky: Polička B – Verměřovice 0:3, Lanškroun B – Jablonné nad Orlicí 4:0 (4:0), v náhradních termínech budou dohrána střetnutí Morašice – Ústí nad Orlicí B, FC Jiskra 2008 – Sebranice, Libchavy – Kamenná Horka a Dlouhá Loučka – Cerekvice nad Loučnou.