17. kolo: SK Polička B - Sokol Čistá

SK Polička B - Sokol Čistá 0:3

O vítězství jsme rozhodli v průběhu prvního poločasu. Ve 23. minutě zakončil rychlý protiútok L. Severa – 0:1. Ve 37. minutě po pěkné nahrávce za obranu od Padělka, navýšil skóre střelou k tyči Pavlák – 0:2. Ve 40. minutě po střele Klusoně, kterou brankař Dobeš s námahou vyrazil, Pavlák pohotově dorazil míč do branky – 0:3.
Po změně stran mělo béčko míč častěji na kopačkách, my jsme hrozili z brejků. Šance L. Severy skončila střelou vedle. Klusoňovu střelu chytil brankař domácích. Své sólo neproměnil ani Pavlák, který překopl branku. Domácí ze svého tlaku akorát rozezvučeli konstrukci Boštíkovy branky.

SK Polička B: Dobeš M. - Pavlík, Scheib (74. Andrle), Jílek, Stoklásek, Kovář (54. Navrátil), Švec, Findejs, Stodola (46. Vondra), Bureš, Dobiáš J., (64. Harašta).
Sokol Čistá: Boštík - Rožek, Severa M., Švec, Hájek, Klusoň M., Padělek, Čapek P.(66. Frank), Kadidlo (85. Nepraš) Severa L., Pavlák.
Fakta - Branky: Pavlák 2x, Severa L.. Rozhodčí: Sochor, Lukášek, Vašek. DS: Gála. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:3.

Ostatní výsledky: Jiskra 2008 - Cerekvice 1:3 (0:2), Libchavy - Verměřovice 1:0 (1:0), Dlouhá Loučka - Ústí n.O. B 1:4 (0:2), Lanškroun B - Sebranice 2:3 (1:0), Jablonné n/O - Kamenná Horka 2:1 np (0:1), Morašice - Řetová 0:2 (0:1).

Pořadí: 1. Jablonné nad Orlicí (35), 2. Kamenná Horka (32), 3. Cerekvice nad Loučnou (31), 4. Ústí nad Orlicí (31), 5. Libchavy (27), 6. FC Jiskra 2008 (26), 7. Verměřovice (25), 8. Lanškroun B (24), 9. Řetová (24), 10.Sokol Čistá (23), 11. Polička B (23), 12. Dlouhá Loučka (21), 13. Sebranice (20), 14. Morašice (15)

Krajská sestava kola podle Svitavskeho deniku (18. – 19. dubna): Boštík (Sokol Čistá) – J. Novák (Svitavy), T. Patočka (Sebranice), Růžek (Cerekvice nad Loučnou) – Mička (Pomezí), Jiroušek (Kamenná Horka), R. Pražák (Cerekvice nad Loučnou), P. Urban (Litomyšl) – Poul (Polička), Pavlák (Sokol Čistá), Červ (Sebranice).