19. kolo - Sokol Libchavy - Sokol Čistá

Sokol Libchavy – Sokol Čistá 3:0

Sokol Čistá: Boštík – P. Čapek, Rožek, Švec, Hájek, L. Severa, Klusoň (80. Frank), Padělek, Kadidlo, Nepraš, Pavlák.
Sokol Libchavy: Zeman – Blažek, Vaňous, Lžíčař (87. Hájek), Ďuriš, Kopfštein, Donát (66. Boštík), Prášil, Paukert (83. Kovář M.), Lajza (70. Kovář J.), Váně (85. Šalda).
Fakta - Branky:Váně, Lžičař, Boštík. Rozhodčí: Pokorný, Zerzán, Kotyza. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Hosté nehráli v poli špatně, jenže naprosto zklamali v koncovce. Do 15. minuty mohli vést po šancích Padělka a Pavlaka, místo toho po sérii chyb inkasovali. Nadále se tlačili dopředu, ale maximem jejich úsilí bylo nastřelené břevno Nepraše. Další gólovky jim vychytal gólman a ke konci pak do otevřené obrany dostali další dva góly.

Ostatni vysledky: Sebranice – Cerekvice nad Loučnou 0:3, Polička B – Morašice 2:0, Dlouhá Loučka – Řetová 2:1, Lanškroun B – Kamenná Horka 3:1, Jiskra 2008 - Ustí nad Orlicí 5:1, Jablonné nad Orlicí - Verměřovice 3:1.

Pořadí: 1. Jablonné nad Orlicí (38), 2. Cerekvice nad Loučnou (37), 3. Ústí nad Orlicí B (34), 4. Kamenná Horka (34), 5. Libchavy (30), 6. Lanškroun B (29), 7. FC Jiskra 2008 (29), 8. Verměřovice (28), 9. Řetová (27), 10. Sokol Čistá (26), 11. Polička B (26), 12. Dlouhá Loučka (24), 13. Sebranice (21), 14. Morašice (16).