23. kolo: Sokol Kamenná Horka - Sokol Čistá

Sokol Kamenná Horka – Sokol Čistá 0:0 (PK 7:6)

Horka vinou trestů a dalších absencí nedala dohromady ani celou jedenáctku a zápas odehrála v deseti. I proto jsme byli od začátku aktivnější, ale do zakončení jsme se příliš nedostávali a naše pokusy buď míjely branku, nebo si s nimi snadno poradil Hasenöhrl. Největší šanci zahodil Čapek, když sám před brankařem netrefil branku.
Ten po přestávce vychytal rovněž slibné šance Pavláka a Čapka. Nejčistší příležitost ale měla Horka, konkrétně se v ní zjevil v 66. minutě Chaloupka, jenže vypálil naštěstí nepřesně. Domácí přežili v závěru narůstající nápor soupeře a derby došlo do penalt, které se řádně protáhly. Hrdinou se nakonec stal Hasenöhrl, který v desáté sérii chytil Hájkovu penaltu a potom sám rozhodující proměnil.

Sokol Kamenná Horka: Hasenöhrl – Svoboda, Mach, Nekvinda, Dokoupil, Jiroušek, Nedoma, Chaloupka, Richter, Bubela.
Sokol Čistá: Boštík – Hájek, Švec, Rožek, Kadidlo, Klusoň (Frank), Padělek, Severa, Čapek, Nepraš, Pavlák.
Fakta: Penalty: Pavlák, Rožek, Nepraš, Švec, Kadidlo, Boštík. Rozhodčí: Felkl, Zavřel, Hořínek. ŽK: 1:1. Poločas: 0:0. Diváci: 60.

Ostatní výsledky: Cerekvice nad Loučnou – Ústí nad Orlicí B 3:1, FC Jiskra 2008 - Polička B 0:1, Libchavy - Dlouhá Loučka 5:2, Sebranice - Řetová 3:1, Jablonné nad Orlicí - Morašice 0:0 (PK 4:2), Lanškroun – Verměřovice 2:1.

Pořadí: 1. Cerekvice nad Loučnou (44), 2. Jablonné nad Orlicí (44), 3. Ústí nad Orlicí B (43), 4. Libchavy (41), 5. Verměřovice (37), 6. Kamenná Horka (37), 7. Lanškroun B (34), 8. Sokol Čistá (34), 9. FC Jiskra 2008 (32), 10. Dlouhá Loučka (32), 11. Polička B (32), 12. Řetová (29), 13. Sebranice (24), 14. Morašice (20).