TJ SOKOL ČISTÁ

4. kolo: Sokol Čistá - SK Polička B

Sokol Čistá – SK Polička B 1:1 (PK 5:4)

Sokol Čistá: Boštík – Severa M., Čapek P., Rožek, Kadidlo, Frank, Severa L., Zerzán (88. Štork), Klusoň (82. Vodehnal), Nepraš, Pavlák.
SK Polička B: Slaný – P. Scheib, Bureš, F. Švec, Vondra, Král, Navrátil, Findejs, Kysilko, Harašta (57. Dobiáš), Z. Stodola, (60. Petrásek, 87. Čejka).
Fakta – Branky: Frank – Kysilko. Penalty: Pavlák, Čapek P., Severa L., Rožek, Nepraš. Rozhodčí: Pavlas (Červená Voda), Saňák (Králiky), Kotyza (Mladkov). ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

V prvním poločase se hrála převážně vyrovnaná partie bez výraznějších možností a rodily se více méně pouze náznaky, které ke změně skóre nevedly. Do první šance se dostali hosté zásluhou Navrátila v 10. minutě, ale jeho střelu z úhlu Boštík vyrazil na roh. V 15. minutě střílí z dálky opět Navrátil. Ve 23. minutě utekl po levé straně Harašta a jeho střela prošla podél branky až do autu. Na druhé straně vyrazil Pavlákovu ránu Slaný a Rožkova střela po přiťuknutí Nepraše míří vedle. Ve 30. minutě zatáhl Pavlák míč po levé straně a jeho centr odvrátil obrance na roh. Ve 33. minutě vystřelil levou těsně vedle Slaného branky Severa.
Po přestávce byl k vidění o poznání svižnější fotbal a také šancí bylo více. V 50. minutě střílí L. Severa po nahrávce Nepraše těsně vedle. O chvíli později po centru Čapka hlavičkuje Nepraš vedle Slaného branky. V 59. minutě uvolní Frank Pavláka, ale i on střílí vedle levé tyče Slaného branky. V 62. minutě si Boštík nadvakrát poradí s prudkou střelou Navrátila. Bohužel v 67. minutě otevírá skóre zápasu Kysilko, který využije chyby Rožka – 0:1. V 71. minutě je srovnáno když po autu Severy se míč s trochou štěstí odrazí od Franka a zapadne k tyči – 1:1. V 73. minutě zahrává Navrátil přímy kop a Boštík se štěstím vytěsní míč na břevno a od něj se míč odrazí před brankovou čáru, kde ho odkopneme do bezpečí. V 78. minutě po autu hosté odvrátí míč ke Kadidlovi, který ho hned vrací zpět na zadní tyč kde je volný Nepraš, ale ten svoji šanci nevyužije. V 86. minutě zahrává Rožek trestný kop z levé strany na jeho centr si vyskočí Severa jeho hlavičku Slaný se štěstím vyrazí před sebe, ale před dobíhajícím Zerzánem odvrátí Findejs. Potom už přijdou ke slovu penalty. Naši hráči s přehledem všechny promění v pořadí Pavlák, Čapek P., Severa L., Rožek, Nepraš. Za hosty nepromění poslední penaltu jejich nejlepší hráč Navrátil.

Ostatní výsledky: Sebranice – Lanškroun B 2:3 NP (2:2), Verměřovice – Libchavy 1:4, Cerekvice – FC Jiskra 2008 2:1 , Kamenná Horka – Jablonné nad Orlicí 1:0, Ustí nad Orlicí – Dlouhá Loučka 3:2, Řetová – Morašice 2:0.

Pořadí: 1. Ústí nad Orlicí B (9), 2. Cerekvice nad Loučnou (9), 3. Libchavy (8), 4. Sokol Čistá (8), 5. Verměřovice (7), 6. Kamenná Horka (7), 7. FC Jiskra 2008 (6), 8. Řetová (6), 9. Polička B (5), 10. Morašice (5), 11. Sebranice (4), 12. Jablonné nad Orlicí (3), 13. Lanškroun B (2), 14. Dlouhá Loučka (2)

Krajská sestava kola (6. – 7. září): Křemenák (Pomezí) – Mach (Kamenná Horka), Okleštěk (Moravská Třebová), Kotouček (Pomezí) – Černý (Litomyšl), J. Částek (Dolní Újezd), Frank (Sokol Čistá), Veselský (Svitavy) – Masopust (Moravská Třebová), Schauer (Cerekvice), Štoudek (Litomyšl).
11.09.2014 14:45:08
tjsokolcista
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one