5. kolo: Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Čistá

Dlouhá Loučka – Sokol Čistá 4:3

V 6. minutě Boštík včasným vyběhnutím napravil chybu Severy. Na druhé straně si o minutu později po chybě stopera domácích Pavlák počínal lépe a po kličce brankaři nás posílá do vedení – 0:1. Ve 13. minutě si na trestný kop Marvána naskočil volný Hank a hlavičkou pod břevno srovnává na - 1:1. Ve 23. minutě po přesném pasu Rožka zpracuje míč Nepraš a ten dá pod sebe na penaltu volnému Frankovi, který placírkou uklidil míč do branky – 1:2. Ve 26. minutě Kolář obešel naše stopery a tak musel Boštík předvést jeden ze svých výborných zákroků. Ve 40. minutě nepovedená střela domácích prošla až k volnému Kolářovi, který nabídnutou šancí nepohrdl – 2:2.
Ve druhém poločase jsme se opět mohli dostat do vedení v 54. minutě, ale to by musel Kostlán proměnit svoji velkou šanci, bohužel z malého vápna nedal do prázdné branky. Jeho zaváhání napravil o 3. minuty později Klusoň a křížnou střelou po zemi nás posílá opět do vedení – 2:3. Bohužel v 59. minutě po zbrklém faulu Kadidla srovnává z penalty Kolář na - 3:3. O další dvě minuty později otáčí skóre Kolísek křížnou střelou – 4:3. V 80. minutě prokličkoval Kolář přes tři hráče a na brankové čáře zachraňuje Severa. V 85. minutě odmítne vyrovnání Štork, když překopne z deseti metrů odkrytou domácí branku.

Fakta: Branky: J. Kolář 2, Hank, Kolísek – Pavlák, Nepraš, Klusoň. Rozhodčí: Sita. Poločas: 2:2.
Dlouhá Loučka: Rek – Gregor, Blecha, M. Chromý, Kolísek, Marván, Neumann, J. Kolář, P. Chromý, Jochec, Hank (Kubečka, Charvát, Bubeník).
Sokol Čistá: Boštík – Kadidlo, Rožek, Čapek, Severa, Zerzán(63. Štork), Klusoň, Kostlán, Frank (68. Vodehnal), Nepraš, Pavlák.

Další výsledky I. B třídy skupiny B: Libchavy – Ústí nad Orlicí B 2:0 (1:0). Branky: Martinák, Váně. FC Jiskra 2008 – Verměřovice 4:1 (1:1). Branky: Dušek 2, Ježek, Matoulek – Kmeť, Lanškroun B – Morašice 3:0, Jablonné nad Orlicí – Cerekvice nad Loučnou 3:1, Polička B – Řetová 0:1, Sebranice – Kamenná Horka 0:3.

Pořadí: 1. Libchavy (11), 2. Kamenná Horka (10), 3. Ústí nad Orlicí B (9), 4. Cerekvice nad Loučnou (9), 5. FC Jiskra 2008 (9), 6. Řetová (9), 7. Čistá (8), 8. Verměřovice (7), 9. Jablonné nad Orlicí (6), 10. Lanškroun B (5), 11. Polička B (5), 12. Morašice (5), 13. Dlouhá Loučka (5), 14. Sebranice (4).