7. kolo: FC Jiskra 2008 - Sokol Čistá

FC Jiskra 2008 - Sokol Čistá 3:1

Do utkání jsme vstoupili aktivněji. Ve 3. minutě po rohu Klusoně hlavičkoval Zerzán nad branku. V 9. minutě si Boštík poradil se střelou Matoulka. V 10. minutě po akci P. Čapka a centru Nepraše sebral Valčík včasným vyběhnutím míč z hlavy Severy. Ve 13. minutě nevyužil Pavlák zaváhání domácích a jeho tvrdou střelu vyrazil Valčík na roh, po kterém hlavičkoval Severa nad branku domácích. V 17. minutě po dvou neodpískaných faulech na naše hráče, odpískal rozhodčí trestný kop v náš neprospěch, ze kterého jsme dostali po hlavičce Matoulka branku - 1:0. Ve 23. minutě domácí nepotrestali zaváhání Čapka, který váhal s rozehrávkou. Ve 28. minutě byl na hranici vápna faulován Severa, leč rozhodčí opět nechal pokračovat ve hře a z rychlého protiútoku domácí Vyšohlíd skóruje do prázdné branky - 2:0. V 31. minutě střílí Severa nad a na druhé straně domácí Paulus trefí tyč. Ve 41. minutě nepromění Pavlák pokutový kop nařízený za ruku. V závěru střílí Klusoň vedle a domácí Dušek nad.
Druhý poločas začne opět naší velkou šancí, když Zerzán ideálně vyšle do sóla Pavláka, ale ten nemíří přesně a zavlní se jen boční síť domácí branky. V 55. minutě po pěkném vysunutí za obranu jde sám na Boštíka Matoulek a střelou k tyči zvyšuje na - 3:0. V 57. minutě trestný kop domácích Boštík vyráží a dorážka jde nad branku. V 60. minutě po akci Kmoška a centru Kostlána zakončuje Pavlák také nad. V 69. minutě střílí Kadidlo opět nad. V 74. minutě po dorážce vsítil branku Severa - 3:1. V 81. minutě střelu Vyšohlída vyráží Boštík na roh. V 84. minutě střílí Kostlán z úhlu ale Valčík je opět na místě. I přes snahu se v závěru k ohrožení domácí branky nedostanem.

FC Jiskra 2008: Valčík - Šmolík, Dostál, Hinkelmann, Jireš (69. Babic), Vyšohlíd, Paulus, Matoulek M., Dušek Jakub, Matoulek J. (77. Dušek Jo., 89. Loufek), Ježek.
Sokol Čistá: Boštík – Kadidlo, Rožek, Čapek P., Kmošek J., Severa L., Zerzán (72. Čapek L.), Klusoň, Kostlán, Nepraš (81. Štork), Pavlák.
Fakta: Branky - Matoulek 2, Vyšohlíd - Severa L. Rozhodčí: Krajčí, Řehák (oba Lanškroun), Valenta (Letohrad). ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 2:0.

Ostatní výsledky:
Dlouhá Loučka – Morašice 2:2 (PK 4:3), Kamenná Horka – Cerekvice nad Loučnou 1:0, Sebranice – Verměřovice 2:0, Lanškroun B – Polička B 4:0, Jablonné nad Orlicí - Ustí nad Orlicí B 4:1, Libchavy - Řetová 2:1.

Pořadí: 1. Libchavy (17), 2. Kamenná Horka (15), 3. Ústí nad Orlicí B (12), 4. FC Jiskra 2008 (12), 5. Cerekvice nad Loučnou (11), 6. Verměřovice (10), 7. Dlouhá Loučka (10), 8. Lanškroun B (9), 9. Jablonné nad Orlicí (9), 10. Řetová (9), 11. Sebranice (8), 12. Čistá (8), 13. Polička B (8), 14. Morašice (6).