11. kolo: Sokol Čistá - Hradec nad Svitavou

Sokol Čistá – Hradec nad Svitavou 2:0

Domácí využili možnosti posílení z farmářské Litomyšle a na jejich výkonu to bylo poznat. V 10. minutě vyrazil Malý trestný kop Bubely na roh. Ve 12. minutě se stěstím dostal míč k volnému Límovi, který sám před brankařem netrefil branku. Chvíli na to vyráží Hejl střelu L. Severy. V 18. minutě končí Kunderův trestný kop nad brankou. Ve 21. minutě trestný kop Ehrenbergra na zadní tyč vyškrábne Malý na roh. Ve 27. minutě se ve vápně uvolní L. Severa najde nabíhajícího Líma, ale ten z penalty přestřelí Hejlovu svatyni. Na druhé straně končí střela Ehrenbergra těsně vedle naší branky. Ve 34. minutě se opře do míče L. Severa ale připravený Hejl jeho střelu vyrazí. Ve 37. minutě zapadne centr L. Severy z pravé strany k zadní tyči – 1:0. Ve 40. minutě se ve vápně prosadí V. Paclík ale jeho střela opět končí na břevně. Z protiútoku hrozil Rada, ale Karal ho nepustil ke střele.
I ve druhém poločase se hrál vyrovnaný zápas. V 53. minutě se neprosadil po trestném kopu Veselý. V 55. minutě uklouzl M. Severa a míč se dostal k zcela volnému Radovi, který si naštěstí šlápl na míč. V 64. minutě se dostal do sóla Lím, ale trefil jen dobře vyběhnutého Hejla. V 76. minutě unikal Rada, ale v poslední chvíli ho zastavil Bican. V 86. minutě střílí Kundera vedle. V 87. minutě utekl po levé straně Klusoň vrátil míč Padělkovi, který střelou k tyči upravil na konečných – 2:0.
Fakta - Branky: L. Severa, Padělek. Rozhodčí: Urban (Litomyšl), Brychta (Kunčina), Žrout (Čistá). ŽK: 1:0. Diváci: 120. Poločas: 1:0.
Sokol Čistá: M. Malý – Bican, Karal, Lněnička, M. Severa, Kundera, Padělek, V. Paclík (85. Klusoň), L. Severa, Hvězda (83. Nepraš), Lím.
Hradec nad Svitavou: Hejl – Lelek, L. Zedník, Smolej, Veselý, M. Zedník (85. Müller), R. Ehrenberger, Bubela, Růžička, Rada, Procházka.

Ostatní výsledky: Borová-Telecí – Morašice 0:2, Sebranice – Opatov 1:3, Křenov – Rohozná 5:2, Opatovec – Jevíčko 1:0, Jaroměřice – Janov 2:0, Linhartice – Bystré 1:0.

Pořadí OP:
1. Křenov (25), 2. Opatovec (25), 3. Hradec nad Svitavou (21), 4. Janov (20), 5. Morašice (20), 6. Bystré (19), 7. Jaroměřice (19), 8. Opatov (16), 9. Linhartice (15), 10. Sebranice (14), 11. Jevíčko (10), 12. Sokol Čistá (7), 13. Borová-Telecí (6), 14. Rohozná (6).

Nominace na Borce kola podle Svitavského deníku (17. – 18. října): Lampárek (Opatovec), Grepl (Linhartice), Ropek (Morašice), M. Severa (Sokol Čistá), L. Moravec (Rohozná), Gecl (Jaroměřice), P. Fuchs (Vendolí), Kalus (Moravská Třebová B), Bednařík (Křenov), J. Kalánek (Opatov), Pokorný (Městečko Trnávka).