16. kolo: Sokol Čistá - Křenov

Sokol Čistá – Křenov 1:1

V první půli měli herně mírně navrch hosté, ale stav se nezměnil ani na jedné straně. Po přestávce domácí hráči přidali a ze zvýšené aktivity vytěžili i vedoucí branku po střele L. Čapka. Druhý gól jim ovšem posléze nebyl uznán pro ofsajd a nejtěsnější náskok neudrželi poté, co pět minut před koncem utkání soupeř srovnal.

Fakta - Branky: L. Čapek – J. Kozelek. Rozhodčí: Ille. Poločas: 0:0.
Sokol Čistá: Herkus – Kadidlo, Bican, Karal (80. Štork), P. Čapek, Vomáčka, Padělek, Frank, V. Paclík (60. Hárovník), Hvězda, L. Čapek.
Křenov: Šmedek – Vašíček, Cápal (80. Ivánek), Kovařík, P. Kozelek, Trnečka, Peterka (65. J. Kozelek), Švihálek, Navrátil, Dvořáček, Bednařík.

Ostatní výsledky: Opatov - Opatovec 0:0, Bystré - Borová-Telecí 2:1, Rohozná - Jevíčko 0:2, Janov - Morašice 0:0, Jaroměřice - Sebranice 1:3, Linhartice - Hradec nad Svitavou 1:2.

Pořadí OP: 1. Opatovec (33), 2. Křenov (32), 3. Bystré (31), 4. Janov (28), 5. Jaroměřice (26), 6. Morašice (25), 7. Jevíčko (25), 8. Hradec nad Svitavou (25), 9. Linhartice (21), 10. Sebranice (21), 11. Opatov (21), 12. Sokol Čistá (14), 13. Rohozná (10), 14. Borová-Telecí (9).