21. kolo: Rohozná - Sokol Čistá

Rohozná - Sokol Čistá 3:2

Klíčový záchranářský duel zvládla lépe Rohozná a přiblížila se k rivalům z Čisté na rozdíl jediného bodu. Po celý první poločas byli domácí lepším mužstvem a nebýt výtečného Herkuse mohlo to být horší než jen 2:0. Po změně stran se situace pro domácí zkomplikovala po vlastní brance. Na kterou ale dokázali rychle odpovědět. Po snížení Hvězdou jsme se snažili o vyrovnání, ale to se nám nepovedlo. Začít hrát v posledních 20 minut nestačí. (Z toho jěště rozhodčí zkrátil druhý poločas o tři minuty).

Fakta - Branky: Boháček 2x, Moravec - vlastní, Hvězda. Rozhodčí: Brandejs, Kříž, Báča. ŽK: 1:1. Diváci: 95. Poločas: 2:0.
Rohozná: Čermák – L. Moravec, Báča, R. Hakl, Hradil, Jandl, Sauer, K. Moravec, Vaško (75. D. Hakl), L. Boháček (64. Krejčí), J. Boháček.
Sokol Čistá: Herkus - Tomášek, Kmošek (46. Vodehnal), Čapek L., Klusoň, Paclík, Padělek, Frank, Němec, Nepraš, Hvězda.

Ostatní výsledky: Morašice - Linhartice 4:1, Jevíčko - Sebranice 1:0, Hradec nad Svitavou - Bystré 1:3, Janov - Opatov 3:4, Opatovec - Křenov 2:0, Borová-Telecí - Jaroměřice 1:3.