Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

25. kolo: Sokol Čistá - Borová/Telecí

Sokol Čistá – Borová/Telecí 0:1

Fakta - Branka: 48. A. Pazdera. Rozhodčí: Šenkýř - Brychta, Kmošek. Poločas: 0:0. Diváci: 50.

Céčko okradlo Mladějov a tím pádem je o vítězi rozhodnuto
Zdálo se, že je všechno nachystáno na ten správný vrchol mistrovské sezony v okresní III. třídy v kopané. Její poslední kolo mělo za týden rozseknout souboj mezi Březovou a Mladějovem, a to na „férovku“ ve vzájemném duelu. Jenže plány jsou jedna věc a realita druhá. Mladějov nedokázal protáhnout svoji vítěznou šňůru a nabídl Březové „mečbol“. Ta ho využila a prvenství v soutěži má jisté. Postupují ale oba nejlepší týmy tohoto ročníku.
Mladějov hostil moravskotřebovské céčko a měření sil druhého se třetím nabídlo zajímavou podívanou okořeněnou šesti góly. Lépe začali domácí, ale jejich těsné vedení nepřečkalo nástup do druhého poločasu, během něhož hosté dvěma trefami v rychlém sledu otočili vývoj. Mladějov dorovnal skóre na 2:2 a ke konci utkání i na 3:3, jenže to pro něj bylo málo, aby mohl v Březové ještě útočit na první příčku.
Pravda, o den později ho mohla ve hře udržet sama Březová, pokud by nezvládla svoje vystoupení v Trstěnici. To ovšem jasný favorit nepřipustil a už v době, kdy se oba soupeři ubírali po poločasovém hvizdu do kabin, nebylo pochyb o výsledku. Březová si situaci bezpečně pohlídala.
Z odehraného kola stojí za zmínku rovněž některé střelecké výkony. Hattrick si připsali Luboš Crha z Kunčiny i Michal Racl z Boršova a sebranický Vojtěch Prokůpek zamířil v Koclířově do černého pětkrát.

Ostatní výsledky 25. kola:
Kunčina B – Rohozná 4:2 (1:1). Branky: 56., 60. a 70. (PK) Crha, 40. Krepl – 15. Salava, 74. Mach. Mladějov – Moravská Třebová C 3:3 (1:0). Branky: 27. Kudyn, 76. Müller, 87. Prosecký – 55. P. Šatník, 58. Matoušek, 85. Huryta. Koclířov – Sebranice 3:8 (1:3). Branky: 25. Kolouch, 72. D. Tesař, 86. Suchý – 26., 38., 51., 56. a 78. Prokůpek, 36. Chadima (PK), 47. Jiráň, 73. Kučera. Trstěnice – Březová nad Svitavou 0:3 (0:3). Branky: 36. Milota (PK), 38. Klemša, 40. Kutlák. Třebařov – Boršov 0:8 (0:5). Branky: 2., 6. a 37. Racl, 52. a 53. Šir, 22. Burda, 41. Ondrejka, 77. Vyhnánek.