Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

1. kolo: Borová/Telecí - Sokol Čistá

Borová/Telecí – Sokol Čistá 1:0

Fakta - Branka: 74. Špička. ČK: 0:1 (67. M. Severa). Poločas: (0:0).
Jediná trefa rozhodla i o výhře Borové nad oslabenou Čistou, domácí celek využil početní výhodu po vyloučení Severy.

Hattrick, to byl snový začátek
Jako poslední se do mistrovských fotbalových bojů v našem regionu pustili účastníci III. třídy. Polovina utkání úvodního kola skončila nejtěsnějším poměrem branek, takže se zdá, že by soutěž mohla být vyrovnaná a zajímavá. Hrdinou premiéry se stal křenovský Filip Bouček, který se o zdolání Třebařova postaral prakticky sám, v rozmezí pětadvaceti minut prvního poločasu nasázel hattrick. Na rozdíl od Křenova se druhému mužstvu, jenž sestoupilo z okresního přeboru, nevedlo na začátek podle představ, Hradec odjel s prázdnou po napínavém průběhu z Rohozné.

OStatní výsledky: Koclířov – Boršov 1:5 (1:2). Branky: 36. Suchý – 57. a 77. Racl, 6. Šir, 44. Baláž, 46. Veselý. Křenov – Třebařov 3:0 (3:0). Branky: 6., 12. a 33. F. Bouček. Sebranice – Kunčina B 3:0 (0:0). Branky: 52. a 75. Červ, 68. Prokůpek.Trstěnice – Moravská Třebová C 1:2 (1:1). Branky: 74. Dvořák – 37. Štaffa, 60. Cink (PK). Rohozná – Hradec nad Svitavou 1:0 (0:0). Branka: 67. L. Boháček.