Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

10. kolo: Sokol Boršov - Sokol Čistá

Sokol Boršov – Sokol Čistá 2:1

Fakta - Branky: 75. Racl, 80. Veselý – 36. Frank. Rozhodčí: Jakubec. ŽK: 3:2. Diváci: 85. Poločas: (0:1).
Sokol Čistá: Herkus - Karal, Lněnička, Žídek, Kulhavý, Hanák (Vodehnal), Padělek, Šedivý (Hradil), Čapek P. (Paclík), Frank, Nepraš (Zrůbek).

Ještě trnitější byla boršovská cesta za třemi body, neboť v souboji s Čistou druhý tým pořadí dost dlouho hazardoval se svým osudem a do 75. minuty to vypadalo, že by také mohl klidně odejít s prázdnou. Rostoucí nervozitu v řadách přihlížejících fanoušků však domácí fotbalisté nakonec zahnali a jejich elitní střelecké komando ve složení Veselý – Racl se postaralo v závěrečné čtvrthodině hry o výsledkový obrat.

Vedoucí týmy na domácí půdě bez zaváhání. Nejnižší okresní fotbalová soutěž má za sebou předposlední kolo podzimní části. To nepřineslo na špici tabulky žádnou změnu, nadále tedy vede moravskotřebovské céčko o bod před Boršovem. Oba celky splnily úlohu favorita na domácích hřištích, i když jednoduché to neměly. Vedoucí Třebová v derby s Kunčinou rozhodla o výsledku vydařeným nástupem do druhého poločasu. Hned po návratu z kabin ji poslal Štrajt do vedení a když se Matoušek svým druhým gólem v zápase postaral o zvýšení na 3:1, neměli už hosté prostor na to, aby vývoj zdramatizovali. Vítězily i další celky z horní poloviny tabulky. Borová si poradila s Trstěnicí, když soupeře pořádně nalomil gól inkasovaný „do šatny“ v samotném závěru prvního poločasu. V Sebranicích zaúřadoval hradecký kanonýr David Jachan, který se na toto utkání zřejmě velice dobře vyspal, nebyl k udržení a jeho hattrick byl základním stavebním kamenem týmového úspěchu. V posledních dvaceti minutách se rozhodlo v Rohozné. Domácí odskočili rivalům z Křenova na rozdíl dvou branek, po jejich snížení se však o výhru ještě báli.

Ostatní výsledky:
Moravská Třebová C – Kunčina B 3:1 (1:1). Branky: 16. a 63. Matoušek, 46. Štrajt – 25. Hlubinka. Rozhodčí: Urban. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Sebranice – Hradec nad Svitavou 1:4 (0:2). Branky: 48. Červ – 25., 70. a 72. Jachan, 38. Heřmanský. Rozhodčí: Ille. ŽK: 0:3. Diváci: 60. Borová – Trstěnice 3:1 (2:1). Branky: 15. Radiměřský, 45. Dvořák, 61. A. Pazdera – 33. Doležal. Rozhodčí: Dvořáček. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Koclířov – Třebařov 1:2 (0:0). Branky: 76. Drápela – 56. Thiel, 60. Maleňák. Rozhodčí: Kabát. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Rohozná – Křenov 3:2 (1:1). Branky: 28. Misar, 71. Boháček, 79. Fuchs – 36. P. Kozelek, 86. Holásek. Rozhodčí: Mačát. ŽK: 3:2. Diváci: 50.