Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

3. kolo: Sokol Trstěnice - Sokol Čistá

Sokol Trstěnice - Sokol Čistá 3:0

Fakta - Branky: Dvořák, Burda, Nešpor. Rozhodčí: Šimko P.st. - Šimko P.ml, Kolář. ŽK. 3:4. ČK: 0:1 (43´ Frank). Poločas: 2:0. Diváci: 150.
Sokol Čistá: Herkus - Rožek, Karal, Vomáčka, Kulhavý (73. Kadidlo), Krátký (63. Šedivý), Hanák, Paclík, Vodehnal, Frank, Zrůbek (41. Bican).

Tahákem víkendu bylo prestižní sousedské derby, která vyznělo možná až nečekaně hladce pro Trstěnici. Klíčový byl první poločas, dva góly domácích a v jeho závěru druhá žlutá karta čisteckého Franka. Po hodině hry domácí fotbalisté náskok ještě navýšili a utkání dokormidlovali do úspěšného konce ke spokojenosti své i svých příznivců.

Sousedská bitva pro Trstěnici, Boršov nadále vévodí
Třetí vítězství v řadě získali fotbalisté Boršova a díky skóre zůstávali na třetitřídní špici. Jejich pronásledovatelé jim ovšem nedali ani bodík náskoku. Moravskotřebovské céčko se vůbec nemazlilo se Sebranicemi, kterým na jejich půdě nasázelo šest „kousků“, Borová splnila roli favorita v Koclířově, byť to rozhodně neměla jednoduché a zdá se, že s tímto celkem se body nebudou získávat tak snadno jako v minulosti.

Ostatni výsledky:
Křenov – Boršov 0:3 (0:2). Branky: 16. a 38. Racl, 73. Veselý. Sebranice – Moravská Třebová C 0:6 (0:4). Branky: 14. a 16. Matoušek, 32. a 59. P. Šatník, 44. Štrajt, 60. Sommer. Třebařov – Hradec nad Svitavou 3:0 (1:0). Branky: 50. a 59. Novotný, 27. Šnír. Rohozná – Kunčina B 2:3 (1:3). Branky: 30. Moravec, 73. Boháček – 37. a 39. Hlubinka, 10. Crha. Koclířov – Borová 2:4 (1:1). Branky: 17. D. Tesař (PK), 76. Novotný – 15. a 55. Dvořák, 46. a 69. Matula.