Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

7. kolo: Křenov - Sokol Čistá

Křenov - Sokol Čistá 2:2

Fakta - Branky: 52. P. Kozelek, 83. Navrátil - 13. a 54. Janoušek. Rozhodčí: Jakubec - Kunc, Nárožný. ŽK: 1:1. Diváci: 55. Poločas: (0:1).
Sokol Čistá: Herkus - Karal, Severa, Beneš, Šedivý, Frank, Padělek, Paclík, Kavan (26. Vomočil), Štork (80. Nepraš D.), Janoušek.

Koclířov jásá. Vyhrál soutěžní utkání po třech letech! Psalo se září roku 2015, konkrétně dvanáctý den zmíněného měsíce, když fotbalisté Koclířova vyhráli 1:0 v Třebařově. Kdo mohl tehdy tušit, že na další tříbodový zápas si počkají více než tři roky. Tak dlouho trvala jejich černá série, než přišla neděle 30. září 2018 a zápas v Trstěnici. Snad si tu radost za svoje fotbalové nadšení zasloužili. Výhra je pro ně o to cennější, že otáčeli nepříznivý vývoj utkání. Na branku, kterou v nástupu do druhého poločasu vstřelil Jakub Synek, soupeř nedokázal odpovědět a Koclířov dokázal výsledek ustrážit.
Tahákem kola měl být přímý duel o druhé místo mezi Boršovem a kunčinským béčkem. Měl, ovšem vlastně ani nebyl, protože domácí celek z něho učinil exhibici. Ještě do poločasu nastřílel ke spokojenosti svých fanoušků do svatyně protivníka pět „kousků“, po přestávce přidal další tři a výsledkově nebylo co řešit. O poznání složitější cestu k výhře mělo vedoucí moravskotřebovské céčko, jelikož se v Třebařově nedokázalo ze hry gólově prosadit. Přesto bralo další tři body, a to zásluhou proměněného pokutového kopu Cinka z úvodu druhé části hry. Slovanisté se tak nadále chlubí stoprocentní bilancí, ze sedmi střetnutí vytěžili plný „ranec“ bodů. Směrem vzhůru se pořadím posouvají celky z Rohozné, která z posledních čtyř zápasů vytěžila tři vítězství, a také Hradce nad Svitavou. Ten nyní v gólově bohatém měření sil doma přestřílel tým z Borové.

Ostatní výsledky:
Hradec nad Svitavou - Borová 5:2 (3:1). Branky: 25. a 28. Marek, 11. Čejka, 57. Jachan, 72. Hebelka - 5. (PK) a 75. Hynek. Rozhodčí: Kosička. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Trstěnice - Koclířov 1:2 (1:0). Branky: 7. Kodým - 15. D. Tesař, 47. Synek. Rozhodčí: Kaplan. ŽK: 1:1. Diváci: 65. Rohozná - Sebranice 1:0 (1:0). Branka: 46. L. Moravec. Rozhodčí: Stria. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Boršov - Kunčina B 8:0 (5:0). Branky: 27. a 70. Vyhnánek, 49. a 59. Veselý, 13. Racl, 24. Zomber, 38. Ondrejka, 41. Hanák. Rozhodčí: Hnát. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Třebařov - Moravská Třebová C 0:1 (0:0). Branka: 49. Cink (PK). Rozhodčí: Schejbal. ŽK: 0:2. Diváci: 23.