10. kolo - Čistá volný los

SELECT III. třída mužů

Z kabiny přišla na plac jiná Trnávka
Na špici nejnižší okresní fotbalové soutěže se formuje silný trojlístek, který, jak se zdá, se nejdůrazněji hlásí do postupových bojů. Je to sice ještě dlouhá cesta, jak zbytek základní části, tak následná nadstavba, ale trio zatím vykazuje nejstabilnější výkony.
Čistá měla v tomto dějství volný los a čekala, zda se k ní její pronásledovatelé přirazí. Stalo se, byť snadné to tedy rozhodně neměli. Linhartická Metra byla ráda za hubené vítězství v Koclířově, přičemž jí ani půlhodinová přesilovka nepomohla k tomu, aby zápas dohrávala v poklidu. Trnávka byla proti Rohozné dokonce po pětačtyřiceti minutách v mínusu, hned v nástupu do druhého poločasu však kormidlem střetnutí rázně otočila. Suma sumárum, tři týmy se aktuálně sešly v popředí na devatenácti bodech.

10. KOLO:
Moravská Třebová C – Třebařov 5:0 (1:0). Branky: 60. a 80. D. Mikšánek, 11. Štrajt, 47. Potáček, 70. Havlík. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 1:0. Diváci: 45. Sebranice – Vendolí 3:2 (1:1). Branky: 36. Prokůpek, 56. Mitáš, 79. Bureš – 29. P. Fuchs, 62. L. Fuchs. Rozhodčí: Schüch. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Koclířov – Linhartice 0:1 (0:1). Branka: 11. Kryštof. Rozhodčí: Jakubec. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (60. Hárovník). Diváci: 55. Městečko Trnávka – Rohozná 3:1 (0:1). Branky: 49. Janík (PK), 51. Stenzl, 83. Ševčík – 5. Bouška. Rozhodčí: Havránek. Hráno bez karet. Diváci: 120. Kunčina B – Křenov 0:4 (0:2). Branky: 18. Machálek, 42. Bednařík, 81. Darmo, 87. Navrátil (PK). Rozhodčí: Pecina. ŽK: 1:1. Diváci: 50.