11. kolo: Třebářov - Sokol Čistá

Třebařov – Sokol Čistá 2:1

Fakta - Branky: 77. Dvorský, 80. Grund – 75. M. Severa. Rozhodčí: Brychta - Šenkýř, . Hráno bez karet. Poločas: 0:0. Diváci: 27.

Dvojice Městečko Trnávka – Linhartice odskočila v popředí tabulky Čisté, které se nedařilo v Třebařově. Vše podstatné se odehrálo v závěrečné čtvrthodině. Hosté se sice ujali vedení, leč následoval bleskový obrat soupeře a ten zůstal bez reakce.

Metra v derby přestřílela céčko, Čistá tvrdě narazila v Třebařově
Polovinu základní části má za sebou nejnižší okresní fotbalová soutěž. Všechny týmy mají na kontě deset odehraných utkání, neznamená to však konec podzimu.
„Trojka“ má na programu ještě tři další dějství, nežli „ulehne k zimnímu spánku“, neboť, jak je známo, na jaře se kromě zbylých kol základního rozpisu bude hrát nadstavba.
Ale zpět k aktuálnímu dění. Víkend nabídl několik pozoruhodných momentů. Početné publikum se sešlo na stadionu v Linharticích a není divu, sousedské derby bylo magnetem kola. Nábojem a nasazením z obou stran nezklamalo. Atraktivní první poločas nabídl vyrovnanou přestřelku, zato po přestávce gólů ubylo a do hlavní role se obsadil hostující Skřebský. Jednak usměrnil míč za záda vlastního brankáře a to byl rozhodující okamžik utkání, za druhé se následně nechal vyloučit a v deseti jeho spoluhráči utkání nezachránili.
Další bitva s příchutí derby byla k vidění v Křenově a jejím hrdinou se stal trnávecký Kleveta, jenž si nachystal gólové údery do začátků obou poločasů a byly klíčové, jelikož nikdo jiný se do černého netrefil. Kromě toho se hosté zapsali do statistiky i v okrese málokdy vídaným vyloučením hráče, který se nacházel coby náhradník na střídačce. Výlevy vůči rozhodčím se dotyčnému nevyplatily…
Pozornost si zaslouží příděl, který uštědřilo Vendolí kunčinské rezervě. Pro domácí to bylo zřejmě nejvydařenější vystoupení po návratu na fotbalovou scénu.
Tým z Rohozné se nevzdává naděje, že prožene favority z elitní trojice. Vítězství nad Koclířovem bylo „povinné“, nerodilo se však lehce a domácí byli rádi za těsné skóre.

Ostatní výsledky 11. kola:
Rohozná – Koclířov 3:2 (2:0). Branky: 40. a 68. Misar, 23. K. Moravec – 58. Křivánek, 84. Suchý. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 0:1. Diváci: 45. Křenov – Městečko Trnávka 0:2 (0:1). Branky: 2. a 48. Kleveta. Rozhodčí: Odehnal. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (60. Hensl – z lavičky náhradníků). Diváci: 120. Linhartice – Moravská Třebová C 4:3 (3:3). Branky: 6. a 35. Bednář, 14. Radimecký, 68. vlastní (Skřebský) – 28. Kudyn, 45. P. Šatník, 45 + 1. Sedlák. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (78. Skřebský). Diváci: 125. Vendolí – Kunčina B 6:1 (3:0). Branky: 25., 55., 62. a 76. Leitner, 32. P. Fuchs, 45. T. Hladík – 80. A. Kalina. Rozhodčí: Ille. ŽK: 0:3. Diváci: 65.