9. kolo: Vendolí - Sokol Čistá

Vendolí - Sokol Čistá 0:3

Fakta - Branky: Paclík 2, Padělek. Rozhodčí: Mačát - Havránek, Ožvoldík. ŽK: 1:1. Poločas: 0:1.
Vedení v tabulce si pohlídala Čistá, která na půdě nováčka ve Vendolí ukončila svoji sérii nepřesvědčivých výsledků.

Cenná výhra ze šlágru pro Metru, v Křenově se pálilo ostrou municí
Tahákem devátého kola nejnižší okresní fotbalové soutěže dospělých byl střet dvou soupeřů, kteří myslí na nejvyšší pozice.
Lépe ho zvládla linhartická Metra. Možná, že by se utkání vyvíjelo jinak, kdyby hosté z Trnávky proměnili v prvním poločase pokutový kop. Neproměnili, naopak domácí stejnou výhodou po změně stran nepohrdli, následně si vedení pojistili a korekce ze strany soupeře přišla pozdě.

Ostatní výsledky 9. kola: Linhartice – Městečko Trnávka 2:1 (0:0). Branky: 56. Kryštof (PK), 80. Kyrcz – 87. Kolínský. Rozhodčí: Schejbal. ŽK: 3:2. Diváci: 140. Koclířov – Moravská Třebová C 2:2 (1:1). Branky: 5. a 69. D. Tesař – 19. Potáček, 90. Dostál. Rozhodčí: Urban. ŽK: 2:0. Diváci: 34. Křenov – Sebranice 7:4 (2:2). Branky: 55. (PK), 64. (PK) a 79. Darmo, 13. P. Kozelek, 15. Helebrand, 52. Cápal, 70. Trefil – 26. Prokůpek, 30. Madejovský, 53. Bureš, 75. vlastní (Navrátil). Rozhodčí: Vodák. ŽK: 2:1. Diváci: 19. Rohozná – Kunčina B 4:1 (2:1). Branky: 35., 63. a 89. Boháček, 22. Opina – 20. Tlustoš. Rozhodčí: Šenkýř. Hráno bez karet. Diváci: 50.