Pohár OFS Svitavy 1. kolo

TJ Radiměř – Sokol Čistá 1:4

Fakta - Branky: 41. Moravec – 28. a 31. Čapek, 40. Portlík, 60. Zrůbek. Rozhodčí: Štusák - Urban, Schuch. ŽK: 4:3. Poločas: 1:3.

O překvapení se v úvodním dějství okresního fotbalového poháru postarali hráči Čisté, kteří nedbali toho, že nastoupili na půdě Radiměře hrající o třídu výše, a s převahou zvítězili.

V Boršově bylo 150 diváků zvědavo, jak si povede domácí nováček okresního přeboru v zápolení s Janovem, jenž hrál ještě na jaře v kraji. Dramatické zápolení došlo do penalt a v nich se ukázalo, že hosté mají s touto činností přece jenom větší zkušenosti. A ještě jeden rozstřel byl v sobotním podvečeru k vidění, Jevíčko si tímto způsobem po smírných devadesáti minutách zajistilo postup přes Mladějov a tím pádem i sousedské derby s Jaroměřicemi ve druhém kole.

Ostatní výsledky:
Hradec nad Svitavou – Horní Újezd 1:7 (branky: 45. Andrlík – 50., 67. a 79. Lněnička, 33. a 70. Motyčka, 44. Opletal, 56. Pražan). Jaroměřice – Dlouhá Loučka 5:0 (11. a 63. Švec, 54. J. Valenta, 68. Batelka, 86. Bednařík, ČK: 0:1 44. Novotný). Jevíčko – Mladějov 2:2, PK 4:2 (15. Goš, 51. Berka – 32. a 71. Müller). Boršov – Janov 1:1, PK 3:4 (18. Burda – 68. Boháček). Linhartice – Opatov 1:2 (75. Kryštof – 7. Kalánek, 51. Sedlák). Kamenná Horka – Borová 3:1 (51. a 76. Uhlíř, 74. Kučírek z pen. – 60. Matula). Bystré – Morašice 1:0 (17. Drašar).

Dvojice 2. kola (středa 28. srpna, 17:30): Jevíčko – Jaroměřice, Kamenná Horka – Bystré, Janov – Opatov, Horní Újezd – Čistá.