TJ SOKOL ČISTÁ

4. kolo: Přípravky

Starší přípravka A
Holice 2.0. 2019

Litomyšl – Horní Jelení 3:1 (0:1)
Branky: Elčkner Jiří 2x, Novotný Jakub
Kluci do prvního zápasu vstoupili hodně laxně a jen díky výborným zákrokům brankáře prohrávali v poločase jen o gól. V poločasové přestávce trenéři apelovali na věci, které v prvním půli hráči nedodržovali. Na soupeře jsme vlétli a za dvě minuty výsledek otočili a zápas dotáhli k vítězství

Litomyšl – Pardubičky 4:7 (0:3)
Branky: Elčkner Jiří 2x, Gult Denis, Tobek Jan
Proti Pardubičkám nás zradilo bránění dlouhých autů a rohů, z nichž jsme inkasovali min. 4 branky. Dalším strašákem bylo neproměňování i těch nejvyloženějších šancí.

Litomyšl – Holice 3:4 (1:2)
Branky: Gult Denis 2x, Elčkner Jiří
Do posledního zápasu jsme vstupovali s odhodláním vyhrát. Jenže ve druhé minutě jsme prohrávali 2:0 po našich hrubkách. Do poločasu jsme dokázali snížit a na začátku druhého poločasu vyrovnat. Jenže jsme se opět dopustili dalších chyb a prohrávali opět o dva góly. Ve druhém poločase jsme Holice tlačili a tlačili, ale opět naše nemohoucnost při zakončení nás stála lepší výsledek.
I přes dvě prohry, musím kluky pochválit za nasazení a chuť hrát.

Naše sestava: Jetmar Vaclav, Kovář Filip, Novotný Jakub, Pecháček Vilém, Elčkner Jiří, Gult Denis, Tobek Jan, Weisar Filip, Chlup JanStarší přípravka B
Z Koclířova jsme body nepřivezli
02.10.2019

Čistá/Litomyšl – H. Újezd/Morašice 0:6 (0:1)

Čistá/Litomyšl – Jevíčko 1:3 (0:2)
Branka: Pavliš Vít

Čistá/Litomyšl – Koclířov 1:7 (1:4)
Branka: Fišmon Matyáš

Do Koclířova jsme dorazili na další, v pořadí již čtvrtý, turnaj okresní soutěže.
Hned na úvod jsme narazili na souklubí Horního Újezdu a Morašic. Přes nadějný poločasový výsledek jsme v poločase druhém herně propadli a soupeř nás za náš nedůraz potrestal pěti góly. V celém zápase jsme si vytvořili jen minimum šancí ke skórování a tak konečný výsledek odpovídá předvedené hře obou týmů.
O poznání hratelnějším soupeřem nám mělo být Jevíčko. Zápas byl od úvodního hvizdu velmi vyrovnaný, a i když jsme v poločase prohrávali o dva góly, do druhé půle jsme nastoupili s chutí výsledek otočit. Po pěkné akci se nám podařilo vstřelit gól a snížit tak náskok soupeře na jediný gól. Po té jsme měli ještě další příležitosti vyrovnat, ale v závěru jsme obdrželi třetí gól, na který jsme již do konce utkání nedokázali odpovědět. Všechny tři góly soupeře vstřelil jeden hráč, který byl v tomto zápase rozdílovým hráčem.
Na domácí tým jsme narazili v posledním utkání. A stejně tak jako v prvním zápase byl soupeř nad naše síly. Po celé utkání hráči Koclířova na hřišti dominovali a po zásluze se na konci zápasu radovali z vítězství.
Turnaj nám jasně ukázal, kde máme rezervy. Škoda prohraného druhého zápasu, kdy jsme byli hráčům Jevíčka víc, než rovnocenným soupeřem. Z turnaje v Koclířově jsme nevytěžili ani bod, ale kluky musím pochválit za nebojácný a bojovný výkon.
Naše sestava: David Bačovský, Šimon Dřinovský, Matyáš Fišmon, Karel Franc, Jakub Holec, Marian Hošek, Jindřich Klička, David Mareš, Dominik Němec, Vít Pavliš,
18.10.2019 08:26:02
tjsokolcista
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one