TJ SOKOL ČISTÁ

5. kolo: Přípravky

STARŠÍ PŘÍPRAVKA A
Dašice 6.10. 2019

Litomyšl - Třemošnice 7:4 (5:2)
Branky: Elčkner 3, Chlup, Jareš, Gult, Kovář.

Litomyšl - Žamberk 6:0 (4:0)
Branky: Elčkner 3, Gult 2, Jareš.

Litomyšl - Moravany 2:3 (1:2)
Branky: Chlup, Elčkner.

Pátý turnaj krajské soutěže jsme odehráli v Dašicích a chtěli jsme v něm navázat na dobrý výkon z předchozích zápasů v Holicích.
Do úvodního zápasu proti Třemošnici jsme vstoupili koncentrovaně a díky naší aktivitě jsme si do poločasu vypracovali třígólový náskok. Druhý poločas jsme opět odehráli v dobrém tempu a celé utkání dovedli do vítězného konce.
Povzbuzeni předchozím vítězstvím jsme nastoupili do utkání proti Žamberku, s cílem pokračovat v naší hře založené na aktivním napadání a kvalitní kombinaci. Už od začátku jsme svého soupeře přehrávali a po šesti vstřelených gólech a žádnému obdrženému, jsme slavili druhé vítězství.
Až do třetího zápasu jsme předváděli velmi dobrou hru, na kterou jsme však proti Moravanům nedokázali navázat. Naši hráči byli jak vyměnění a soupeř, který měl být z trojlístku týmů ten nejlehčí, nás vyučoval v jednoduchosti a ve výtěžnosti při proměňování svých šancí, které jsme mu svými hrubými individuálními chybami nabídli. Ani zlepšená hra ve druhé půli neodvrátila naši porážku. Zápas, který měl být papírově jasně v naší režii, jsme si tak prohráli sami. Je to škoda, kdybychom podali alespoň poloviční výkon jako v předchozích zápasech, mohli jsme z turnaje v Dašicích odjíždět s plným bodovým ziskem.
Závěrečné vysvědčení z turnaje by vypadalo asi následovně. První dva zápasy za 1, třetí za 4.

Naše sestava: Holec Jakub - Elčkner Jiří, Gult Denis, Chlup Jan, Jareš Jakub, Kovář Filip, Novotný Jakub, Pecháček Vilém, Tobek Jan, Weisar Filip.


STARŠÍ PŘÍPRAVKA B
Cerekvice 6.10. 2019

Litomyšl/Čistá - Opatov 3:1
Branky: Hošek 2x, Franc.
Tým Opatova byl pro nás na začátek turnaje dobrým soupeřem k rozehrání. Naši hráči vstoupili do utkání aktivně a po celou dobu byl zápas v cela jejich režii. Gólů jsme mohli dát i víc, ale i tak jsme hubenou výhru na úvod brali.

Litomyšl/Čistá - Horní Újezd 1:3
Branka: Franc.
Ve druhém zápase jsme narazili na o poznání silnějšího soupeře. Od úvodního hvizdu jsme tahali za kratší konec. Soupeř nás po celé utkání přehrával a po zásluze zvítězil 3:1.

Litomyšl/Čistá - Cerekvice 1:2
Branka: Hošek
Závěrečný duel jsme odehráli proti domácímu týmu. Ve vyrovnaném utkání bychom určitě napočítali více našich vyložených příležitostí, ale díky naší střelecké nemohoucnosti jsme v utkání nedali více jak jeden gól. Soupeř byl v proměňování svých příležitostí přeci jen o trochu úspěšnější a zápas dotáhl, i přes naši viditelnou převahu, do vítězného konce. V tomto utkání bychom snad netrefili ani prázdnou bránu a právě na proměňování brankových příležitostí musíme v tréninku zapracovat.

Do každého utkání jsme nasadili jiného hráče do brány, aby si kluci vyzkoušeli jak hru v brance, tak v poli. Postupně se v bráně protočili Martin Jirásek, Vít Pavliš a Václav Jetmar.

Naše sestava:
David Bačovský, Šimon Dřinovský, Matyáš Fišmon, Karel Franc, Marian Hošek, Václav Jetmar, Martin Jirásek, Jindřich Klička, David Mareš, Vít Pavliš
Hodnocení – v brance se vystřídali – Jirásek Martin, Pavliš Vít, Václav Jetmar,
na Morašice/Horní Újezd jsme neměli, měli více šancí a po zásluze vyhráli. Ve zbývajícich utkáních jsme byli v poli lepší, ale rozhodují proměněné příležitosti. My nedáváme ani když jsme osamoceni před brankářem. V brance vynikal Martin Jirásek, v poli Šimon Dřínovský, Matyáš Fišmon, v útoku Karel Franc a Marián Hošek a v obraně se dařilo Jindřichu Kličkovi na pravé straně.


Mladší přípravka
Horní Újezd 6.10. 2019

Čistá - Němčice 6:0 (2:0)
Branky: Hubinka 3, Tobek, Sígl, Křivka.

Čistá - Horní Újezd/Morašice 0:8 (0:4)

Čistá - Bystré 4:2 (2:2)
Branky: Hubinka 2, Hladík, Křivka.
18.10.2019 08:21:10
tjsokolcista
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one