TJ SOKOL ČISTÁ

7. kolo: Přípravky

V HORNÍM JELENÍ JSME UKONČILI PODZIMNÍ TURNAJOVOU SEZÓNU

Krajská soutěž starších přípravek Horní Jelení 20. 10. 2019
Už po druhé jsme letos zajížděli do Horního Jelení, tentokráte na poslední turnaj podzimní sezóny.

Litomyšl – Žamberk 2:3 (1:2)
Branky: Pecháček Vilém, Matyáš Sedlák.
První velmi vyrovnané utkání jsme odehráli proti Žamberku. Zápasu by asi nejvíce slušela remíza, ale při našich šancích se od nás trochu odklonilo štěstí a zápas jsme nakonec prohráli o jednu branku.

Litomyšl – Slatiňany 7:3 (4:1)
Branky: Holec Jakub 2x, Jareš Jakub 2x, Pecháček Vilém, Weisar Filip, Tobek Jan.
Již lépe jsme si poradili s mužstvem Slatiňan. Po celé utkání jsme byli lepším týmem a na konci jsme se radovali ze zaslouženého vítězství.

Litomyšl – Horní Jelení 2:7 (2:2)
Branky: Gult Denis 2x, Elčkner Jiří
Proti domácímu týmu Horního Jelení jsme chtěli navázat na výkon z předchozího zápasu, což se nám v úvodu utkání i dařilo a svému soupeři jsme záhy odskočili a dvě branky. Po té jsme však přestali hrát a Jelení nás potrestalo za naši nedůslednost vstřelením sedmi gólů v řadě.

Ve všech utkáních jsme do branky nasadili jiného hráče, aby se kluci na tomto postu prostřídali. Rovněž naše sestava doznala vlivem nemoci, či zranění několika změn a možná právě proto nebyl náš výkon ideální. Nicméně hráčům nelze upřít snahu a za to jim patří dík.

Sestava: Elčkner Jiří (brankář - zápas č. 2), Franc Karel, Holec Jakub (brankář - zápas č. 1), Jareš Jakub, Kovář Filip, Novotný Jakub, Pecháček Vilém, Tobek Jan, Sedlák Matyáš (brankář - zápas č. 3), Weisar Filip.


Starší přípravka B

Poslední turnaj podzimní sezóny jsme odehráli doma
22.10.2019 00:55

Okresní soutěž smíšených přípravek Litomyšl 20. 10. 2019

Čistá/Litomyšl – Radiměř/Hradec nad Svitavou 2:2 (0:1)

Čistá/Litomyšl – Cerekvice 6:2 (3:0)

Čistá/Litomyšl – Koclířov 2:9 (1:6)

V prvních dvou zápasech posledního podzimního turnaje se kluci s každým dalším poločasem herně lepšili. S přibývajícími minutami rostlo hráčům sebevědomí a objevovali se i solidní fotbalové akce. Zlom přišel v posledním zápase, kdy jsme v prvním poločase inkasovali 6 branek. Zlepšený výkon v závěru utkání na obrat už nestačil. Z přemíry snahy zápas ještě zdramatizovat, jsme naopak kupili další chyby. V utkání se projevila naše dlouhodobá slabina, a tou je proměňování šancí.
Všichni hráči zaslouží pochvalu za velkou bojovnost a snahu.

Sestava: David Bačovský, Matyáš Fišmon (1), Denis Gult (6), Jan Chlup, Marian Hošek (1), Václav Jetmar (1), Martin Jirásek (1), Jindřich Klička, David Mareš, Vít Pavliš
Čísla v závorce udávají počet vstřelených branek ve všech zápasech.
23.10.2019 17:53:47
tjsokolcista
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one