10. kolo: Litomyšl/Čistá - Svitavy

Litomyšl/Čistá - Svitavy 0:4
Fakta - Branky: Pikovský, Hýbl, Hájek, Kovář. Rozhodčí: Opletal - Čech, Jílek. Diváci: 30. Poločas: 0:1.
Sestava: Hlous Vojtěch - Kopecký Tomáš, Čáp Martin, Netolický Lukáš, Škeřík Ivan, Glänzner Dominik, Peleška Ondřej, Urban, Klatovský, Buben, Zvěřina, Jireček.

Mladší žáci
Litomyšl/Čistá - Svitavy 2:5

Fakta - Branky: Pecháček, Bálský. Rozhodčí: Opletal. Diváci: 30. Poločas: 1:3.
Sestava: Jireček - Zvěřina, Kmošek, Albl - Bálský, Hanus, Pecháček - Grus - Šmíd, Fryauf, Řehoř, Kodym, Holec

V domácím prostředí na umělé trávě jsme odehráli další mistrovský zápas s favoritem soutěže ze Svitav. V začátku zápasu jsme se dostali pod tlak i díky naší špatné rozehře, ale vždy nás podržel dnes velmi dobře chytající Filip Jireček. Hosté se ujali vedení v 9 minutě dorážkou střely. Další branky jsme obdrželi ve 20 a 27 minutě. O minutu později se nám podařilo snížit povedenou střelou Matěje Pecháčka. Ve 37 minutě hosté opět odskočili na rozdíl tří branek. Nám se znova podařilo odpovědět Pavlem Bálským, který rovněž pěknou střelou snížil stav na 2:4. Ve 44 minutě nám Svitavy opět dávají branku. Za stavu 2:5 jsme zahodili 3 vyložené brankové příležitosti a tak skóre se již nezměnilo. Hosté vyhráli zaslouženě a k tomu jim gratulujeme. Střely na branku 7:10, střely mimo branku 4:7, rohy 4:9. K dalšímu zápasu nastoupí kluci v neděli 23.10. v 11:15 v Chocni.

Zapsal: Čech Ivan