11. kolo: Choceň - Litomyšl/Čistá

Starší žáci:
Choceň - Litomyšl/Čistá 1:2

Sestava: Hlous Vojtěch - Kopecký Tomáš, Čáp Martin, Netolický Lukáš, Škeřík Ivan, Glänzner Dominik, Buben, Hubinka, Peleška Ondřej, Štegner, Klatovský.
Fakta - Branky: Škraňka - Netolický, vlastní Šeda. Rozhodčí: Depeš - Vancl, Čech. ŽK: 1:2. Diváci: 30.

Mladší žáci:
Choceň - Litomyšl/Čistá 1:3 (0:2)

Fakta - Branky: Perout - Hanus 2x, Bálský. Rozhodčí: Depeš Michal. Diváci: 25.
Sestava: Jireček - Zvěřina, Kmošek, Pecháček - Bálský, Hanus, Šalda - Grus - Řehoř, Kodym, Holec.

Na umělé trávě v Chocni jsme byli v prvním poločase lepším týmem. Balón jsme měli převážně ve své moci, vytvářeli jsme si šance, které jsme však neproměnili. Ujala se až pěkná střela Adama Hanuse v 9 minutě zápasu a vedeme 1:0. Stále jsme byli důraznější a aktivnější a ve 20 minutě se opět trefuje krásnou střelou Adam Hanus. První poločas jsme dohráli v klidu. Domácí občas zahrozili, ale vždy nedotáhli své šance do konce. Druhý poločas už tak pohledný z naší strany nebyl. Domácí na nás přitvrdili a nám dělalo problém udržet na delší dobu míč na svých kopačkách. I přesto jsme si další šance vytvořili, ale bohužel jsme je opět zahazovali. To dostávalo na koně domácí a ty nás začínali tlačit. Snížit se jim podařilo ve 43 minutě zápasu, kdy po chybách obránců a brankáře domácí snižují na 2:1. To domácí ještě víc nakoplo a kluci měli problémy. Hra byla najednou rozháraná a nervózní a nic se nedařilo. I tak jsme zahodili další 2 veliké šance. Uklidnění přišlo v poslední minutě zápasu, kdy po přihrávce Adama Hanuse se dostal do úniku Pavel Bálský a křižnou střelou k pravé tyči zvyšuje na konečných 3:1. Kluci vyhráli asi zaslouženě po většinu času byli lepší a vytvořili si i víc šancí, ale i na druhou stranu měli namále. Střely domácích vychytal náš brankář Filip Jireček, nebo chodily těsně vedle. Střely na branku 8:4, střely mimo branku 10:6, rohy 4:5. K poslednímu zápasu podzimní sezóny nastoupí kluci v neděli 30.10. ve 12:15 v Lanškrouně.

Zapsal: Čech Ivan