Mladší žáci:
Lanškroun - Litomyšl/Čistá 5:2

Fakta - Branky: Šmíd, Zvěřina. Rozhodčí: Pinkava.

Sestava: Jireček, Bálský - Zvěřina, Kmošek, Pecháček - Řehoř, Hanus, Šalda - Grus - Kodym ,Fryauf, Šmíd.

V chladném počasí a ve větru jsme odehráli další zápas podzimu. V Lanškrouně jsme čekali těžký zápas a to se také potvrdilo. Po většinu zápasu to byl urputný boj. První poločas nám však moc nevyšel. My jsme šance zahazovali a domácí je využívali. Ve 2 minutě prohráváme 0:1, kdy střelu trochu podcenil náš golman a snažil se ji vyrazit pouze jednou rukou. V 7 minutě dostáváme druhou branku a vypadalo to s námi zle. Do konce poločasu domácí ještě skóre navýšili na rozdíl tří branek. Do druhého poločasu jsme nastoupili s Pavlem Bálským v brance, který vystřídal zraněného Filipa Jirečka. Do zálohy se vysunul Tonda Zvěřina a ve 48 minutě snížil na 1:3. Vypadalo, že by jsme mohli zápas zdramatizoval, kdybychom však o tři minuty později nedostali 4 branku. Znova jsme snížili na rozdíl dvou branek v 54 minutě, kdy po přihrávce Tonda Zvěřiny se trefil David Šmíd. Tři minuty před koncem nám domácí odskakují opět na 3 branky. Nám se už nepodařilo s výsledkem nic udělat. Střely na branku 6:8, střely mimo branku 6:3, rohy 5:4. Jelikož poslední kolo máme volno, podzimní sezóna pro nás tímto zápasem skončila.

HODNOCENÍ PODZIMU 2016

Před sezonou došlo k dohodě a spojení našeho oddílu a oddílu z nedaleké Čisté. Po loňské zkušenosti, kdy jsme se spojili s Němčicemi jsem měl trochu obavy, aby to nedopadlo stejně, kdy nám postupně všichni kluci skončili. To se naštěstí neopakovalo a musím říct, že spolupráce s Čistou se daří. Kluci / zejména mladší žáci/ se zapracovali velmi rychle do týmu a někteří patří mezi opory. Další, když vydrží budou oporou pro jaro i příští sezónu. Pokud spolupráce s Čistou neskončí. Já doufám že bude pokračovat i v příští sezóně. Podzim kluci nezvládli vůbec špatně. Ve 4 zápasech zvítězili. Ve třech zápasech prohráli nejtěsnějším rozdílem, kdy nám chybělo trochu toho štěstí. Nebýt kolapsu v Libchavách, kde jsme prohráli 0:7 a dá se říct zaslouženě, tak jsme podzim odehráli se ctí a nemají se kluci za co stydět. Při skóre 34:41 jsme získali 12 bodů a patří nám prozatím 8 příčka. Na 5 místo ztrácí kluci pouhé 3 body, takže na jaře bude stále o co hrát. Střelecký se nejvíce dařilo Pavlovi Bálskýmu a Adamu Hanusovi. Oba se trefili shodně 8x. Všem klukům bych chtěl poděkovat za přístup při trénincích i zápasech, je radost poslouchat od nezávislých diváků, že hrajeme hezký fotbal na který se dá koukat, byť se třeba i prohraje. Poděkování patří samozřejmě i rodičům, bez jejichž pomoci by to také nešlo.

Zapsal: Čech Ivan