TJ SOKOL ČISTÁ

18. kolo: Letohrad - Litomyšl/Čistá

Starší žáci
Letohrad - Litomyšl/Čistá 1:4 (1:0)

Branky: Borovička - Buben, Hubinka, Škeřik, Glänzner. Rozhodčí: Beneš - Strnad, Kopecký. Divaci: 15. Letohrad 9.4. 2017
Sestava: Hlous - Čáp, Kopecký, Netolický, Peleška, Stráník, Zvěřina (25. Hanus), Buben, Lipavský (36. Hubinka), Škeřik, Glänzner.

Kadidlo Jakub, trenér Jiskry Litomyšl:
K dalšímu mistrovskému utkání jsme zavítali do Letohradu, který byl před utkáním jen o příčku výše než náš tým. Začátek zápasu jsme nezvládli a už po pár minutách hry se domácí ujali vedení. Než jsme se rozkoukali a začali řídit hru, utekla asi polovina prvního poločasu. Tlak a aktivita z naší strany byla, jenomže gólů jsme se do poločasu nedočkali. Od začátku druhého poločasu byla vidět chuť hrát a v 54' po zmatku v obranných řadách soupeře doklepl míč do branky Milan Buben. Vedení na naši stranu převrátil David Hubinka, když jeho dlouhý nákop do pokutového území skončil až za zády brankáře. O pár minut déle se zapsal mezi střelce ještě Ivan Škeřík a v poslední minutě utkání upravil Dominik Glänzner výsledek na konečných 1:4. Kluci zaslouží za výkon v druhém poločase pochvalu.


Mladší žáci
Letohrad - Litomyšl/Čistá 2:1 (0:1)

Branky: Hauf, Čada - Hanus. Rozhodčí: Beneš. Divaci: 18. Letohrad 9.4. 2017
Sestava: Jireček - Zvěřina, Pecháček, Bálský - Řehoř, Kmošek, Hanus, Šalda - Grus - (Fryauf, Šmíd).

Do Letohradu jsme jeli s odhodláním vyhrát. Klukům jsme před začátkem říkali, že zápas bude úplně jiný než na podzim, který vyhráli 10:2. A naše slova se potvrdila. Narazili jsme na velmi houževnatého soupeře, který nám od první minuty nedal nic zadarmo. I přesto jsme domácí začali postupně přehrávat. V prvním poločase jsme byli lepší, ale moc brankových příležitostí jsme si nevytvořili. Ujala se až krásná střela Adama Hanuse ve 22 minutě. Vedení jsme udrželi až do konce poločasu. Bohužel hned v úvodu druhé půle nám utekl středem obrany domácí hráč a ten srovnává na 1:1. Domácí hrozili brejky. Kluci se snažili opět strhnout vedení na svoji stranu. Velkou šanci neproměnil Adam Hanus, kdy běžel sám na branku, ale brankáře neprostřelil. Vytvořili jsme si velký tlak, ale žádné šance jsme nedotáhli do konce a tak přišel trest, kdy z přímého kopu z poměrně velké dálky dostáváme druhou branku. To běžela 55 minuta zápasu. Posledních 5 minut se kluci snažili o vyrovnání. To se však nepodařilo a tak prohráváme s posledním celkem tabulky 1:2. Klukům se nedá vytknout bojovnost, nasazení i kombinace se dařila, ale bez většího hladu a důrazu v koncovce, prostě branky dávat nikdy nebudou. Tudíž je to stále stejná písnička koncovka, koncovka a zase ta koncovka! Střely na branku 6:3, střely mimo branku 5:2, rohy 7:3. Další zápas odehrajeme opět venku 16. 4. ve 14:45 hodin v České Třebové.

Zapsal: Čech Ivan
20.04.2017 09:30:32
tjsokolcista
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one