3.kolo: Litomyšl/Čistá - SKP Moravská Třebová

Litomyšl/Čistá - SKP Moravská Třebová 0:1

Mladší žáci:
Litomyšl/Čistá - SKP Moravská Třebová 1:2

Fakta - Branky: Zvěřina. Rozhodčí: Langr. Poločas: 0:1.
Sestava: Bálský - Albl, Zvěřina, Kmošek, Jireček - Řehoř, Šalda, Holec, Hanus - Nekvinda, Fryauf, Grus, Šmíd, Stříteský.

V sobotu jsme se utkali doma s Moravskou Třebovou, která patří k favoritům soutěže. V loni nám nadělila 22 branek ve dvou zápasech. Asi nečekali, že se u nás na výhru tak nadřou. Navíc jsme byli po většinu zápasu lepší. Branku jsme dostali vždy v úvodu obou poločasů. V 5 minutě prohráváme 1:0 po naší ztrátě míče našim záložníkem utekl hráč Moravské a nekompromisní tvrdou střelou nedává našemu brankáři šanci. Pak se kluci probudili a hra se vyrovnala. Bohužel hned v první minutě druhého poločasu dostáváme stejným hráčem hostů druhou branku. Kluci to však nevzdali a soupeře stále tlačili. Vytvořili si i několik šancí. Ty však neproměnili. Branky jsme se dočkali až v 57 minutě, kdy se z přímého kopu trefil Tonda Zvěřina. Vyrovnat se klukům už nepodařilo. Soupeř posledních 15 minut pouze odkopával míče co nejdále od své branky. Je to veliká škoda, hosté 3x trefili branku a z těchto tří střel jsme dostali dva góly. Kluci bojovali až do poslední minuty, ale vyrovnat se jim již nepodařilo. Dopadlo to stejně jako v prvním zápase s Lanškrounem, kdy jsme měli také na remízu, ale na konec jsme prohráli o jednu branku. Po třech kolech jsme měli mít 1 výhru a 2 remízy. Bohužel máme jen tu jednu výhru. Kluci si z toho musí vzít ponaučení, že zbytečně obdržená branka po našich chybách se bude letos těžko dohánět, protože si myslím, že podle ostatních výsledků bude soutěž letos velice vyrovnaná. Střely na branku 7:3, střely mimo branku 4:6, rohy 4:1. Další zápas nás čeká již tuto středu, kdy zajíždíme letos poprvé ven a to do Libchav. Sraz je v 15:00. Začátek zápasu v 18:30 hodin.

Zapsal: Čech Ivan